Zamknij
REKLAMA

Future Folk i Cleo zaśpiewali dla mieszkańców Chocianowa

22:26, 30.06.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Chocianowska publiczność dopisała podobnie jak pogoda. Z każdą chwilą na miejskim stadionie gromadziło się coraz więcej mieszkańców. Future Folk, który porwał serca przybyłej publiczności muzycznie rozpoczął Jagodowe Święto w Chocianowie.

Górale, którzy nie boją się nowoczesnych brzmień zaśpiewali dla chocianowskiej publiczności swoje największe przeboje, porywając do tańca nieśmiałych mieszkańców. 

Świetnie grają. Takiej muzyki od czasu do czasu warto posłuchać, a w szczególności też zobaczyć sympatycznych górali.

- powiedziała Basia, mieszkanka Chocianowa. 

Po koncercie, przyszedł czas na taniec i aerobik w jednym, czyli Zumbę, która łączy w sobie  hip-hop, soca, sambę, salsę, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. 

Tak rozgrzana chocianowska publiczność doczekała się gwiazdy wieczoru czyli Cleo. Ta 35-letnia słowianka w tanecznym rytmie zaśpiewała największe hity: "Zabiorę Cię", "Łowcy Gwiazd", czy "My Słowianie".

Świetna figura i ciekawy głos. Nie zawsze do Chocianowa przyjeżdzają takie gwiazdy. Przyszedłem zobaczyć bo, to w końcu święto mojego miasta.

- powiedział Darek. 

Chocianowska publiczność bardzo ciepło przywitała Cleo oraz żywiołowo reagowała na przygotowany przez Cleo repertuar. 

Chcemy więcej takich koncertów. Dlaczego tylko jeden raz w roku do naszego Chocianowa przyjeżdzają takie zespoły? Przecież ludzie u nas w mieście lubią się bawić.

- dodała Monika.  

(K.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone