Zamknij
REKLAMA

Dzień Dziecka w Gminie Chocianów! Wiemy jakie będą atrakcje

19:37, 29.05.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Sporo atrakcji czeka na mieszkańców Gminy Chocianów w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka

W piątek (1 czerwca) od godz 13:30 na Rynku w Chocianowie, na najmłodszych czeka mnóstwo atrakcji. Pojawi się gigantyczny park rozrywki, a w nim dwie duże zjeżdżalnie, dwa baseny z piłeczkami, tygrys-połykacz, skoczne kule wipe out czy zamek do skakania. W Rodzinnym miasteczku na chocianowskim Rynku nie zabraknie atrakcji sportowych, mega gier czy żywych maskotek.

Odbędą się też pokazy tresury psa, ratownictwa oraz parada motocykli. Na miejscu zaparkuje też food truck a dla wszystkich chętnych otworzy się scena talentów.

Natomiast w Parchowie, najmłodsi już od godziny 16:00 na terenie obiektów rekreacyjno - sportowych będą mogli uczestniczyć w pokazach eksperymentów naukowych a później wspólnie zbudować wodną rakietę.

 

Nie zabraknie dmuchanych zamków czy kolorowych zjeżdżalni dla dzieci

- dodaje Sołtys Parchowa, Anna Pichała.

 

Dzień Dziecka w Żabicach rozpocznie się od 14:00. Na najmłodszych czekają gry i zabawy, eksperymenty naukowe oraz rywalizacje sportowe. Start przy Świetlicy Wiejskiej.

W sobotę (02.06) na boisku sportowym w Rakowie już od 14:00 dzieci będą mogły spotkać się z żywą maskotką, zobaczyć pokaz baniek XXL i zjeść coś dobrego z grilla.

Dzień później (niedziela) dzieci z Chocianowca spotkają się na terenach zielonych przy Wiejskim Ośrodku Kultury, by wspólnie bawić się, budować "wodną rakietę" oraz rywalizować w konkursie wysokości lotów. Początek dnia dziecka w Chocianowcu planowany jest na godzinę 14:00.

W Trzebnicach Dzień Dziecka organizowany jest dopiero 9 czerwca. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali sporo atrakcji, m.in. pokazy wozów strażackich, gry, zabawy a nawet eksperymenty i doświadczenia naukowe.

(K.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone