Zamknij

Tokarz

Nr oferty: StPr/24/0526Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rotmistrza Witolda Pileckiego 29, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Toczenie elementów metalowych, znajomość rysunku technicznego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
    Uprawnienia:
    • znajomość rysunku technicznego
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : obsługa obrabiarek skrawających
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "STALGUM" S.C. MARCIN DWORNICKI STANISŁAW DWORNICKI
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Rotmistrza Witolda Pileckiego 29, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dol
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: +48692263386
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Naprawa, przegląd, konserwacja i obsługa środków bojowych z zachowaniem obwiązujących przepisów BHP, prace transportowe podczas załadunku i rozładunku środków bojowych, czynny udział w procesie inwentaryzacji.
      StPr/24/0719
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      spawanie konstrukcji stalowych
      StPr/24/0672
      data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 do 6 000 PLN

      malowanie natryskowe; przygotowanie elementów do malowania, mycie, malowanie, składanie i załadunek
      StPr/24/0671

      cięcie, gięcie, wiercenie elementów stalowych do produkcji
      StPr/24/0670

      Toczenie elementów metalowych, znajomość rysunku technicznego.
      StPr/24/0668
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Bieżące utrzymanie pojazdów ciężarowych.
      StPr/24/0666

      Kontrola jakości produktu, opakowanie produktu. Identyfikowanie poszczególnych rodzajów produktów, umieszczenie ich w odpowiednich pojemnikach lub miejscach przechowywania/składowania. Praca fizyczna, stojąca.
      StPr/24/0653
      data rozpoczęcia pracy od 29.04.2024
      wynagrodzenie od od 27,7 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych
      StPr/24/0640
      data rozpoczęcia pracy od 09.04.2024
      wynagrodzenie od od 1 060,5 PLN

      StPr/24/0641

      Kierowca międzynarodowy pojazdu ciężarowego powyzej 12 ton.
      StPr/24/0622
      data rozpoczęcia pracy od 08.04.2024