Zamknij

TECHNIK SIECI TELEKOMUNIKACYJNEJ

Nr oferty: StPr/18/1684Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Duninów, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA SIECI TELEKOMUNIKACYJNEJ, ORGANIZACJA I ZABEZPIECZENIE ŁĄCZNOŚCI W SKŁADZIE, PROWADZENIE EWIDENCJI ŁĄCZNOŚCI, SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO ORAZ MATERIAŁOWYCH
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 175 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera - Ms Office
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE NA PDOBNYM STANOWISKU, UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY WŁASNEJ, DYZPOZYCYJNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, KULTURA OSOBISTA
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Jednostka Wojskowa nr 4229
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Pretficza 28, 50-984 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
      Osoba do kontaktu: KRENCA ANNA
      Numer telefonu: 261 681 536
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: LIST MOTYWACYJNY, CV, KWESTIONARIUSZ OSOBOWY, KSEROKOPIE ŚWIADECTW PRACY I ŚWIADECTW POTWIERDZAJĄCYCH WYKSZTAŁCENIE ORAZ ZAŚWIADCZENIE O UKOŃCZONYCH K
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      UTRZYMANIE W GOTOWOŚCI POGOTOWIA PRZECIWPOŻAROWEGO DO NATYCHMIASTOWEGO WYJAZDU DO POŻARU LUB INNEGO MIEJSCOWEGO ZAGROŻENIA ORAZ NADZOROWANIE TOKU PEŁNIENIA SŁUŻBY DYŻURNEGO STRAŻY I POSTERUNKÓW PRZEC
      StPr/18/1795
      data rozpoczęcia pracy od 16.10.2018
      wynagrodzenie od od 2 203 PLN

      OBSŁUGA KASY FISKLANEJ, OBSŁUGA KLIENÓW, ZAMÓWIENIA TOWARU, KWITOWANIE DOSTAWY TOWARU, WYDAWANIE PARAGONÓW ORAZ FAKTUR, ZAJMOWANIE SIĘ REKLAMACJAMI ORAZ ZWROTAMI, SPORZĄDZANIE RAPORTÓW SPRZEDAŻY.
      StPr/18/1777
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      UDZIELANIE PIERWSZEJ POMOCY W NAGŁYCH PRZYPADKACH,PROWADZENIE OBOWIĄZUJĄCEJ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ, SYSTEMATYCZNE SPRAWDZANIE APTECZEK MEDYCZNYCH, PRZESTRZEGANIE TERMINÓW ROTACJI WYDZIELONYCH ZAPSAÓW
      StPr/18/1766
      data rozpoczęcia pracy od 09.10.2018
      wynagrodzenie od od 2 470 PLN

      PRACE ZAŁADOWCZE I WYŁADOWCZE, OBSŁUGA SPRZĘTU.
      StPr/18/1767
      wynagrodzenie od od 2 157 PLN

      KONSERWACJA , NAPRAWA I USUWANIE USTEREK SIECI TELETECHNICZNEJ.
      StPr/18/1768

      OBSŁUGA KOPARKI-PRACA W DELEGACJI
      StPr/18/1755
      data rozpoczęcia pracy od 08.10.2018
      wynagrodzenie od od 5 200 PLN

      ZABEZPIECZENIE DZIAŁALNOŚCI SKŁADU W ZAKRESIE TRANSPORTU OSÓB NA TERENIE RP
      StPr/18/1683
      data rozpoczęcia pracy od 24.09.2018
      wynagrodzenie od od 2 169 PLN

      OBSŁUGA SIECI TELEKOMUNIKACYJNEJ, ORGANIZACJA I ZABEZPIECZENIE ŁĄCZNOŚCI W SKŁADZIE, PROWADZENIE EWIDENCJI ŁĄCZNOŚCI, SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO ORAZ MATERIAŁOWYCH
      StPr/18/1684
      wynagrodzenie od od 2 175 PLN

      OCHRONA OBIEKTU, PEŁNIENIE SŁUŻNY OCHRONNEJ NA POSTERUNKACH Z OSTRĄ AMUNICJĄ
      StPr/18/1685
      wynagrodzenie od od 2 110 PLN

      ZADANIA PRZEWOZOWE
      StPr/17/1091
      data rozpoczęcia pracy od 08.01.2018