Zamknij

WARTOWNIK OWC

Nr oferty: StPr/18/1685Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Duninów, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: OCHRONA OBIEKTU, PEŁNIENIE SŁUŻNY OCHRONNEJ NA POSTERUNKACH Z OSTRĄ AMUNICJĄ
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 110 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE, ZAŚWIADCZENIE POTWIERDZAJĄCE WPIS NA "LISTĘ KWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW OCHRONY FIZYCZNEJ" LEGITYMACJA OSOBY DOPUSZCZONEJ DO POSIADANIA BRONI
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Jednostka Wojskowa nr 4229
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Pretficza 28, 50-984 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu: KRENCA ANNA
    Numer telefonu: 261 681 536
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: LIST MOTYWACYJNY, CV, KWESTIONARIUSZ OSOBOWY DLA OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O ZATRUDNIENIE, KSEROKOPIE ŚWIADECTW PRACY, KSEROKOPIE ŚWIADECTW POTWIERDZAJĄCY
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    UTRZYMANIE W GOTOWOŚCI POGOTOWIA PRZECIWPOŻAROWEGO DO NATYCHMIASTOWEGO WYJAZDU DO POŻARU LUB INNEGO MIEJSCOWEGO ZAGROŻENIA ORAZ NADZOROWANIE TOKU PEŁNIENIA SŁUŻBY DYŻURNEGO STRAŻY I POSTERUNKÓW PRZEC
    StPr/18/1795
    data rozpoczęcia pracy od 16.10.2018
    wynagrodzenie od od 2 203 PLN

    OBSŁUGA KASY FISKLANEJ, OBSŁUGA KLIENÓW, ZAMÓWIENIA TOWARU, KWITOWANIE DOSTAWY TOWARU, WYDAWANIE PARAGONÓW ORAZ FAKTUR, ZAJMOWANIE SIĘ REKLAMACJAMI ORAZ ZWROTAMI, SPORZĄDZANIE RAPORTÓW SPRZEDAŻY.
    StPr/18/1777
    data rozpoczęcia pracy od 11.10.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    UDZIELANIE PIERWSZEJ POMOCY W NAGŁYCH PRZYPADKACH,PROWADZENIE OBOWIĄZUJĄCEJ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ, SYSTEMATYCZNE SPRAWDZANIE APTECZEK MEDYCZNYCH, PRZESTRZEGANIE TERMINÓW ROTACJI WYDZIELONYCH ZAPSAÓW
    StPr/18/1766
    data rozpoczęcia pracy od 09.10.2018
    wynagrodzenie od od 2 470 PLN

    PRACE ZAŁADOWCZE I WYŁADOWCZE, OBSŁUGA SPRZĘTU.
    StPr/18/1767
    wynagrodzenie od od 2 157 PLN

    KONSERWACJA , NAPRAWA I USUWANIE USTEREK SIECI TELETECHNICZNEJ.
    StPr/18/1768

    OBSŁUGA KOPARKI-PRACA W DELEGACJI
    StPr/18/1755
    data rozpoczęcia pracy od 08.10.2018
    wynagrodzenie od od 5 200 PLN

    ZABEZPIECZENIE DZIAŁALNOŚCI SKŁADU W ZAKRESIE TRANSPORTU OSÓB NA TERENIE RP
    StPr/18/1683
    data rozpoczęcia pracy od 24.09.2018
    wynagrodzenie od od 2 169 PLN

    OBSŁUGA SIECI TELEKOMUNIKACYJNEJ, ORGANIZACJA I ZABEZPIECZENIE ŁĄCZNOŚCI W SKŁADZIE, PROWADZENIE EWIDENCJI ŁĄCZNOŚCI, SPRZĘTU INFORMATYCZNEGO ORAZ MATERIAŁOWYCH
    StPr/18/1684
    wynagrodzenie od od 2 175 PLN

    OCHRONA OBIEKTU, PEŁNIENIE SŁUŻNY OCHRONNEJ NA POSTERUNKACH Z OSTRĄ AMUNICJĄ
    StPr/18/1685
    wynagrodzenie od od 2 110 PLN

    ZADANIA PRZEWOZOWE
    StPr/17/1091
    data rozpoczęcia pracy od 08.01.2018