Zamknij
REKLAMADieta zbilansowana Dietmap

Włamywacz recydywista zatrzymany! Wcześniej okradł mieszkanie w Chocianowie

12:48, 24.07.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
KPP w Polkowicach

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach namierzyli mężczyznę, który jest podejrzany o włamanie do jednego z chocianowskich mieszkań. Łupem włamywacza padła gotówka w wysokości 52 tysięcy złotych oraz 2 tysięcy euro. Mężczyzna był także poszukiwany do odbycia kary 3 lat i miesiąca pozbawienia wolności.

Dzielnicowy Posterunku Policji w Przemkowie ustalił dane mężczyzny podejrzewanego o dokonanie opisywanego przestępstwa. Okazało się, że wytypowany mężczyzna jest również poszukiwany przez organy ścigania w związku z koniecznością odbycia kary pozbawienia wolności. 

- informuje Oficer Prasowy, st. sierż. Przemysław Rybikowski


Policjanci ujawnili przy zatrzymanym blisko 25 tysięcy złotych oraz ponad 1900 euro, a także zabezpieczyli należące do niego mienie m.in. dwie jednostki broni pneumatycznej, telefon komórkowy, radioodtwarzacz oraz pojazd marki vw. Funkcjonariusze w przeszukiwanym pojeździe znaleźli również kryształki będące pochodnymi ecstazy.

26-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, które to przestępstwo jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3 oraz kradzieży z włamaniem, za co grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna w związku z ciążącymi na nim wyrokami za wcześniej dokonane przestępstwa, po wykonaniu czynności przez policjantów, został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę 3 lat i miesiąca pozbawienia wolności.

[ALERT]1532429294890[/ALERT]

 

(K.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

ee

1 0

jaki koleś 13:37, 24.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone