Zamknij
REKLAMA

Będzie ochłoda w czasie upałów! Na Rynku w Chocianowie uruchomiono kurtynę wodną

09:27, 03.08.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

W związku z upałami, które utrzymują się od dobrych kilku dni, na Rynku w Chocianowie uruchomiono kurtynę wodną, która pomoże mieszkańcom ochłodzić się w gorące, letnie dni. 

Upalne temperatury, z którymi mamy do czynienia od tygodnia, mają utrzymać się w Chocianowie jeszcze przynajmniej do niedzielnego wieczora. Tym, którzy nie mogą przeczekać upałów w domach, ochłodę będzie przynosić kurtyna wodna, która od wczoraj  działa na chocianowskim Rynku.

Sprzęt pozwalający mieszkańcom zrosić rozgrzaną skórę chłodną wodą. Lokalizacja urządzenia z którego wypływają strumienie wody nie jest przypadkowa. Bliskość źródła wody oraz stały nadzór miejskich kamer ma ochronić urządzenie przed wandalami. 
 
Kurtyna wodna, to pierwszy element realizacji zwycięskiego projektu "Zielony Zakątek" w ramach Budżetu Obywatelskiego. Koszt kurtyny oraz niezbędnych elementów, dzięki którym urządzenie może funkcjonować wynosi ok  4 770 zł.

(K.N)
REKLAMASkuteczne odchudzanie z Dietmap
REKLAMA

Komentarze (3)

hahahahahahahahahaha

3 4

Kpina jakich mało. To ma być kurtyna? na to idą moje pieniądze? to zwykłe rury poskręcane na kolanko. Wiocha i żenada. To miasto chyba nigdy nie będzie normalne.... 09:35, 03.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

nicknick

1 0

Tomczak! zrób coś czasem dobrego dla gminy 14:33, 03.08.2018


EwaaEwaa

3 1

Nareszcie! po ilu to latach? 22:20, 03.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone