Zamknij
REKLAMA

Spacer za ogrodami działkowymi w śmieciach! Te zdjęcia powinny dać do myślenia!

20:39, 27.08.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Od dłuższego czasu internauci wskazują miejsca gdzie nieodpowiedzialni mieszkańcy Chocianowa podrzucają śmieci. Odpadów nie brakuje zwłaszcza za ogrodami działkowymi "Stokrotka".

Kilka z takich miejsc sfotografowali mieszkańcy Chocianowa. Niestety to nie pierwszy raz gdy blisko kilka metrów za ogrodzeniem działek podrzucane są sterty śmieci.

Idąc tą drogą wzdłuż działek jest tylko gorzej.

- komentują mieszkańcy Chocianowa

Szkoda słów , ja mieszkam przecież niedaleko i widzę ten syf , mojej sąsiadce to potrafią na podwórko przerzucić śmieci bo jej posesja idzie wzdłóż linii działek.

- dodaje pani Agnieszka. 

O nielegalnym wysypisku za działkami od dłuższego czasu wie magistrat.  Urząd szykuje pismo do zarządców ogrodów "Stokrotka", aby zmobilizował swoich działkowców by posprzątali teren.  Jeśli pismo  nie przyniesie porządnych efektów, to urząd planuje posprzątać zaśmieconą przestrzeń. 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

mirramirra

0 0

juz niedlugo bedzie sprzatanie swiata i DZIECI POSPRZATAJA, a za chwile bedzie to samo bo DZIALKOWCY po sobie nie potrafia!!WSTYD 20:17, 28.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kowalski posprzątakowalski posprząta

0 0

Może napiszcie o sprawie, którą poruszył dziś burmistrz, a dotyczącej sprzedaży "po zaniżonej wycenie" działki za Dino, przez Kowalskiego w tamtej kadencji - wiadomo komu. I ile ten "kolega " poprzedniego burmistrza na tym zarobił. Ludzie będziecie w szoku!!! Sprawa ma na dniach zostać skierowana do prokuratury. Na takie informacje Panie Kulczyński czekamy a nie : jakiś tam klub radnych. Jest Pan prawnikiem, nich Pan to opisze nam, zrozumiałym językiem i napisze co za takie patologie czeka byłego burmistrza. Czy może mamy , my mieszkańcy poprosić Bazyla aby o tym napisał? Ale On nie startuje i nie walczy o nasze głosy. A po drugie , co pan zrobi aby do takiego marnotrawienia publicznego majątku w przyszłości nie dochodziło? Bo to już przesada co przez te 30 lata działo się w tej gminie. Czas na zmiany. 18:55, 30.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone