Zamknij
REKLAMA

Nowy serwis WYBORY 2018 w portalu chocianow.com.pl

11:33, 06.09.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

21 października wybory samorządowe. Z myślą o tym, by mieszkańcy naszego miasta, gminy i regionu mogli dokonać najlepszego wyboru, w portalu chocianow.com.pl uruchomiliśmy specjalny serwis WYBORY 2018.

Nowy dział WYBORY 2018 dostępny jest z poziomu strony głównej. Publikować w nim będziemy najważniejsze informacje dotyczące kampanii wyborczej do samorządu. Na stronie głównej widocznych będzie 5 najnowszych artykułów oraz 4 zakładki - Burmistrz, Miasto, Powiat, Województwo. Starsze materiały dostępne będą na podstronie. Wystarczy kliknąć na stronie głównej nagłówek działu WYBORY 2018, by znaleźć się w archiwum wcześniejszych newsów.

Dział powstał też z myślą o tych, których nie interesuje polityka. Wszystkie informacje wyborcze zostaną wyłączone poza główny obieg wiadomości i znajdą się wyłącznie w dziale WYBORY 2018.

Przypomnijmy, 21 października wybieramy radnych gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich. Głosować będziemy też na kandydatów na  burmistrzów i radnych - tak będzie w Chocianowie. Ewentualna druga tura wyborów zaplanowana została na 4 listopada. Znowelizowany kodeks wyborczy wydłużył kadencję organów samorządowych z 4 do 5 lat, ale wprowadził też dwukadencyjność wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Ograniczone też jednomandatowe okręgi wyborcze. Pojawią się one tylko podczas wyborów do rad gmin, których liczba mieszkańców nie przekracza 20 tysięcy osób.

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW

W dziale WYBORY 2018 jest też możliwość zareklamowania się. Poza standardową ofertą reklamową, do dyspozycji kandydatów na radnych i burmistrzów będą w tym dziale bannery reklamowe nad działem (1220x300px) oraz dwie lokalizacje artykułów sponsorowanych.

Portal chocianow.com.pl miesięcznie odwiedza około 9 tysięcy internautów generujących podczas 20 tysięcy sesji ponad 320 tysięcy wyświetleń.

Zapraszamy do współpracy.

(K.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

PKW LegnicaPKW Legnica

0 1

Portal który pracuje dla KASY. I słusznie. A i tak wiemy , kto promował, i to w WIELKI sposób , w roku 2014 Franciszka Skibickiego. Czyżby nie ten PORTAL???
Już śmiało możemy powiedzieć , kto wygra wybory w Chocianowie: KW Tomasza Kulczyńskiego. BRAWO.Tak się robi "politykę"chłopaczki... 17:42, 15.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone