Zamknij
REKLAMADieta zbilansowana Dietmap

Groził swojej siostrze nożem. Interweniowali policjanci z Chocianowa

09:46, 11.10.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który najpierw wszczął awanturę w miejscu zamieszkania swojej rodziny, podczas której trzymając w ręku nóż, groził pozbawieniem życia własnej siostrze, po czym opuścił lokal, by za chwilę do niego wrócić. Tym razem wejście do mieszkania było już zamknięte, a na brak zgody na wpuszczenia do środka, 18-latek zareagował agresją i próbował sforsować drzwi siłą, dokonując ostatecznie ich trwałego uszkodzenia.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chocianowie, którzy zostali skierowani na miejsce interwencji, niezwłocznie podjęli decyzję o zatrzymaniu nastolatka, u którego badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. W toku dalszych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli również porzucony nóż, który sprawca trzymał w ręku, w momencie kierowania gróźb, które wzbudziły u pokrzywdzonej uzasadnioną obawę ich spełnienia.

Zebrane przez policjantów dowody pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów kierowania gróźb karalnych oraz zniszczenia mienia. Prokurator Rejonowy w Głogowie po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zebranym przez funkcjonariuszy, zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego mężczyzny środków zapobiegawczych w postaci zakazu zbliżania się do wskazanych członków swojej rodziny oraz policyjnego dozoru. Za przestępstwa, o które podejrzany jest 18-letni mieszkaniec gminy Przemków, można trafić do zakładu karnego nawet na 5 lat.

[ALERT]1539244015597[/ALERT]

 

(K.N)
REKLAMASkuteczne odchudzanie z Dietmap
REKLAMA

Komentarze (3)

Wiadomo Wiadomo

1 1

Aaa Przemkow... I wszystko jasne, same patusy tam mieszkają 11:10, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZabrajewoZabrajewo

0 0

Zabrany przemków ciuuuch ciuuuch 11:51, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WybircaWybirca

2 0

A to nie Kulczas zlazł z bilbordu??? 16:17, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone