Zamknij
REKLAMA

Kolejny kolega Kulczyńskiego na etacie!

15:54, 22.01.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
facebook.com/adam.michalik.52

Nie ma miesiąca abyśmy nie pisali o nowych kolegach burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, którzy dostali prace w Urzędzie Miasta i Gminy w Chocianowie czy innych jednostkach samorządowych. Tym razem szeregi pracowników ratusza zasilił dziennikarz sportowy Telewizji Regionalnej Adam Michalik, któremu tak samo jak przewodniczącemu rady nadzorczej PWK - Marcinowi Białkowskiemu oraz prezes PWK, Marcie Burzyńskiej nie udało się zdobyć zaufania wyborców w wyborach samorządowych.

[ZT]12427[/ZT]

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie tajemnica, którą z zatrudnienia Michalika robi burmistrz Kulczyński. 
Prawie  dwa tygodnie temu złożyliśmy w Urzędzie Miasta i Gminy Chocianów wniosek w ramach dostępu do informacji publicznej o przedstawienie umowy, zakresu obowiązków oraz udokumentowania kompetencji nowego pracownika jakim jest Adam Michalik, 

Kolejny raz dostaliśmy odmowę udzielenia informacji publicznej, ponieważ jak to uargumentowano w piśmie podpisanym przez Kulczyńskiego:

Pan Adam Michalik nie jest osobą pełniącą funkcję publiczną i nie wyraził zgody na udostępnienie wnioskowych informacji. 

W tym samym piśmie czytamy też, że dziennikarz sportowy Adam Michalik

Jest zatrudniony w Urzędzie Miasta i Gminy w Chocianowie na stanowisku "pomoc administracyjna". Pracownik wykonuje zadania typowe dla zajmowanego stanowiska, w szczególności odpowiada za pomoc techniczną i informatyczną dla pracowników sekretariatu, Sekretarza oraz Burmistrza, ewidencję materiałów promocyjnych, segregowanie dokumentów a także pomoc techniczną pracownikom urzędu w obsłudze urządzeń biurowych (kserokopiarka, skaner) - czytamy w odmowie udostępnienia informacji publicznej. 

Po godzinach pracy urzędu - Pan od kserokopiarki i skanera zamienia się w dziennikarza sportowego, który pilnie na antenie Telewizji Regionalnej, relacjonuje wydarzenia na których nie brakuje wywiadów z jego pracodawcą jakim jest burmistrz Kulczyński.

To już kolejna sprawa, w której burmistrz Chocianowa wykręca się od odpowiedzi na udostępnienie informacji publicznej. Wcześniej zrobił tak samo z Agatą Wesołowską, która dostała posadę w urzędzie następnego dnia od zaprzysiężenia Tomasza Kulczyńskiego na nowego burmistrza Chocianowa. 

Decyzję burmistrza kolejny raz zaskarżymy do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Legnicy.  

[ZT]12370[/ZT]

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

etametam

4 0

no co wy Adam dużo robi cały czas gapi się w telefon... nie ma Pani kierownik RU więc nie ma kto pism podpisywać i wszystko leży, za to żona radnego już na posadce zastępcy naczelnika którego nie ma ale zapewne będzie z tego co widać po ogłoszeniach (marne wymagania, marny naczelnik) żona radnego rozwija się przez politykę nic innego pewnie nie umie pokazać to awansuje tą drogą ale ale nie plujcie tak na burmistrza są też inne awanse - kadrowa główny specjalista - szybko pan się poznał no i justyna od zielonego starszy czy jakoś tak specjalista chhchcchaaa to dopiero wiadomość - starszy specjalista od biegania na pocztę . kurrde co to będzie po pięciu latach jak awansują tacy ludzie chchhchchchchchch 16:41, 23.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szok Szok

1 0

A teraz ma zostać dr ragionalnego ośrodka kultury - kiedyś Chok. Krysia wróci do Roberta. Pani że snu. 22:54, 23.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JajcekJajcek

1 0

Ale jaja ten Pan pomaga w obsłudze urządzeń biurowych....no bo w umieć pracują osoby które nie potrafią obsługiwać faksu ani ksero hahaha urzędasy widzicie za kogo Was uważają! Ale dalej pilnujcie swych stołków i się na wszystko zgadzacie bo w końcu gdzie dostaniecie pracę.... 14:42, 25.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mikimiki

0 0

CHocianów wybrał jazde autobusem więc niech się cieszy brawo, łatwowierni 16:40, 26.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone