Zamknij
REKLAMA

Wypadek! Zderzyły się cztery auta

19:22, 19.02.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj w godzinach wieczornych na drodze numer 335, między Brunowem a Krzeczynem Małym na 18 kilometrze w kierunku do Chocianowa, doszło do kolizji czterech aut. Samochody wjeżdżały na siebie jeden po drugim. 

Jak poinformował nas Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach st. sierż. Przemysław Rybikowski

Na kierowców w samochodzie marki Volkswagen najechał Opel Corsa a następnie samochód marki Audi, na koniec zderzył się kolejny pojazd marki Audi. Kierowcy czterech aut zostali przebadani na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Wszyscy byli trzeźwi. 

Jak udało nam się dowiedzieć dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Na trasie występują utrudnienia w ruchu.  

[ALERT]1550600530746[/ALERT]

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

Łukasz Łukasz

3 0

"Na kierowców w samochodzie marki Volkswagen najechał..."(co to za zdanie?) ilu kierowców było w tym lupo? ?? ;))) może dla tego stał na środku jezdni bez ruchu bo "kierowcy w samochodzie marki Volkswagen" nie mogli się zdecydować kto ma prowadzić... 22:17, 19.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone