Zamknij
REKLAMA

Już jutro Dni Otwarte w Zespole Szkół w Chocianowie

16:45, 12.03.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Zespół Szkół w Chocianowie już kolejny raz zaprasza uczniów klas III gimnazjalnych oraz klas VIII szkół podstawowych i ich rodziców na Dni Otwartych Drzwi.

Prócz zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły będzie można zwiedzić obiekty szkolne czy zapoznać się z partnerskimi zakładami pracy, a także partnerskimi szkołami wyższymi i możliwościami kontynuacji kształcenia na poziomie wyższym.

Przyszli uczniowie dowiedzą się o atrakcyjnych miejscach praktyk i staży zawodowych oraz ofertą projektów unijnych realizowanych w szkole 

Podczas Dni Otwartych Drzwi, które odbędą się w Zespole Szkół w Chocianowie 13 marca w godz. 9:30-14:30 i 14 marca w godz. 9:30-14:30 odbędą się zajęcia warsztatowe w nowoczesnych pracowniach zawodowych:

• Technikum Mechatroniczne: warsztaty z robotyki „RoboLand”

• Technikum Logistyczne: warsztaty Logistyczne „Logdays”

• Technikum Obsługi Turystycznej: warsztaty baristyczne „Kreatywna Cafe” i warsztaty barmańskie „Smoothie i Koktajle Bezalkoholowe”

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone