Zamknij
REKLAMA

Strajk nauczycieli trwa, ale egzaminy się odbędą

20:12, 09.04.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Egzamin gimnazjalny odbędzie się w Szkole Podstawowej w Chocianowie zgodnie z planowanym harmonogramem - przynajmniej tak można wywnioskować z komunikatu, który ukazał się na stronie internetowej szkoły. 

Egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty są pierwszymi a zarazem najważniejszymi egzaminami na tym etapie kariery szkolnej. 

Wspólnie z nauczycielami naszej szkoły życzymy Wam powodzenia na egzaminach oraz sukcesów w dalszej edukacji w wybranych przez Was szkołach ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych.

Szanowni Rodzice, dziękujemy za pomoc w organizacji opieki nad dziećmi w czasie trwania strajku nauczycieli, wspólnymi siłami można więcej ! Trzymamy kciuki za Państwa dzieci. a naszych uczniów na egzaminach. czytamy w komunikacje Szkoły Podstawowej w Chocianowie

W gminie Chocianów w szkołach podstawowych i przedszkolu trwa drugi dzień strajku nauczycieli. Wszystkie placówki oświatowe tak jak w dniu poprzednim zapewniły opiekę i zajęcia wychowawcze uczniom i przedszkolakom, którzy przybyli do naszych placówek.

[ZT]12655[/ZT]

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Patrycja Patrycja

1 2

Wysyłamy do wszystkich nauczycieli jakich znamy.
Nauczyciele!!! Nie rezygnujcie teraz! Zaczyna robić się bardzo gorąco! Ci co dotychczas nie byli solidarni z kolegami nauczycielami i odpuscili strajk -dołączajcie! Bądzcie solidarni,nie pozwólcie by Ci co poszli w pierwszym szeregu na pierwszy ogień,odpadli ,osłabli. Teraz,albo nigdy.Tu nie chodzi tylko o pieniądze,bo to jak rząd nas opluwa i ich większość zwolenników to poprostu naruszenie naszej godności.To że egzamin się odbyły to dobre dla dzieci,ale to kolejny policzek dla nas.Nas szkolą co roku z procedur do egzaminów, a dzis ludzie z łapanki bez przeszkoleń poprostu są w mniemaniu rządu lepsi od nas i dostają nawet za to wynagrodzenie.No jadą z nami gorzej niż ze świniami.Szczyt arogancji i pogardy.Nie pozwólmy na to.Wiemy też dokładnie ile zarabiamy.A co mówią?, ze dużo dużo więcej .To co my kłamiemy? Robią z nas klamczuchów ,nierobów. To jest skandaliczne i tak samo skandaliczną postawą jest bycie biernym na taki policzek. Miejcie honor i włączcie sie do akcji jeśli tego nie zrobiliście.Nie patrzcie,ze stracimy część wynagrodzenia. Pokażemy ,że jesteśmy razem i potrzebni polskiej oświacie. 13:08, 11.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone