Zamknij
REKLAMA

Kolejną dobę szukają 76-letniej mieszkanki Chojnowa

17:25, 02.07.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach kolejny dzień poszukują zaginionej Józefy Solarz, która po raz ostatni była widziana w minioną niedziele około godziny 14 w okolicy przystanku autobusowego w Michałowie.

Właśnie z okolicy punktu koncentracji sił i środków wystartował policyjny śmigłowiec z funkcjonariuszami Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu oraz Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, którzy zapewnią wsparcie z powietrza.

Obecnie polkowiccy policjanci wraz z funkcjonariuszami Nadleśnictwo Legnica oraz Nadleśnictwa ze Złotoryi wykorzystując pojazdy terenowe sprawdzają najbardziej niedostępne tereny wytyczonego obszaru poszukiwań. W dalszej kolejności zostały zaplanowane kolejne działania z wykorzystaniem lokalizatorów gps oraz psów tropiących.

ZAGINIONA: Józefa SOLARZ, lat 76

RYSOPIS: wzrost 168cm, waga 70 kg, szczupłej budowy ciała, włosy siwe, oczy niebieskie, uszy średnie przyległe, proteza uzębienia górna oraz dolna. Znaki szczególne: znamię w postaci plami z lewej strony podbródka

UBIÓR: spodnie czarne – materiałowe, bluzka koloru brązowego, buty ciemne - mokasyny

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej osoby,  prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numer Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach 76-846-33-00 lub numer alarmowy 112.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone