Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany 4 listami gończymi wpadł w ręce chocianowskiej policji

09:31, 29.07.2019 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Chocianowscy policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Przemkowa, który był poszukiwany 4 listami gończymi. Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów, mieniu oraz przestępstwa narkotykowe, za które orzeczono kary pozbawienia wolności.

Na podstawie czterech listów gończych policjanci Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach poszukiwali 30-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Przemków ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Wykorzystując zebrane w tej sprawie informacje policjanci Komisariatu Policji w Chocianowie zatrzymali poszukiwanego mężczyznę.

Operacyjne ustalenia w tej sprawie doprowadziły do uzyskania informacji na temat obecnego miejsca pobytu poszukiwanego. Okazało się, że w ostatnim czasie mężczyzna przebywał w Chocianowie, gdzie na terenie jednej z posesji został ostatecznie zatrzymany.

30-latek, który został skazany między innymi za kradzieże, kradzieże z włamaniem, oszustwo, czy podrabianie dokumentu, spędzi w zakładzie karnym najbliższe 2 lata i 5 miesięcy. Może to jednak nie być ostateczny wymiar kary, gdyż wobec skazanego toczą się jeszcze dwa postępowania związane ze zniszczeniem dokumentów oraz udzielaniem narkotyków.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

List gończy... List gończy...

1 1

Ja tam znam jednego komuniste, który do dziś jeszcze nie zobaczył krat. I wcale się nie ukrywa. Mogę podać nawet adres. Tylko czy wymiar S to obchodzi? 09:28, 30.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA