Zamknij
REKLAMA

Pani Ewelina przeszła operację, teraz zbiera na rehabilitację

20:08, 20.08.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Gdy w grudniu udało się uzbierać 14 000 zł na operację 41-letniej Eweliny Chmielewskiej z Chocianowa, która zmagała się z niedowładem spastycznym nóg, to teraz, po operacji Pani Ewelina pragnie wyjechać na turnus rehabilitacyjny, na który zbiera środki.

Proszę o pomoc – szansą na walkę o sprawność jest dla mnie turnus rehabilitacyjny. Wyjazd zaplanowany został na wrzesień 2019 roku. Wierzę, że z Waszą pomocą będzie możliwy!

Obecnie jestem po operacji prawej nogi – lekarze zoperowali moją kość udową oraz kolano. Operację przeprowadzono w prywatnej klinice i musiałam za nią zapłacić – co było możliwe, dzięki wsparciu dobrych ludzi. 

Po operacji, aby Pani Ewelina uzyskała efekt - niezbędna jest intensywna rehabilitacja, za którą również trzeba zapłacić, bo operacja miała na celu uwolnić jej ciało od przykurczów i towarzyszącego jej każdego dnia bólu. Jednak jak napisała wczoraj na swoim Facebooku Pani Ewelina: 

Moje życie się sypie na ostatniej kontroli w Poznaniu okazało się że jak wrócę z turnusu w Cieplicach to na 90% szykuje mi się kolejna operacja ponieważ noga która była operowana odmówiła posłuszeństwa i tak jak podejrzewa profesor mam zerwaną łękotkę nie wiem dlaczego mam w życiu takiego pecha myślałam że już wychodzę na prostą a to znowu cios ale mam nadzieję że chociaż na tym Turnusie uda mi się na chwilę o tym wszystkim zapomnieć jeżeli nabiorę sił i odpocznę psychicznie może będę miała nadal siły walczyć bo teraz to już jestem wykończona mam tylko nadzieję że uda mi się zebrać brakującą kwotę aby pojechać na wczasy. 

Wesprzeć Panią Ewelinę można za pośrednictwem Fundacji Siępomaga

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone