Zamknij
REKLAMA

Firma z Chocianowa buduje dla wiodącej w Europie platformy modowej

07:41, 21.07.2018 | K.N /M.Ż Miedziowe24.pl
REKLAMA
Skomentuj

Pracowali już dla Amazona, Panatoni, Goodmana czy Prologis, teraz przyszła kolej na budowę centrum logistycznego dla najbardziej znanego i międzynarodowego sklepu internetowego z obuwiem i odzieżą.

Firma Smulders Polska, która swoją główną siedzibę ma w Chocianowie, jest jednym z ważniejszych podwykonawców przy budowie nowego centrum logistycznego, które powstaje we wsi Ameryka (niedaleko Olsztynka) w województwie warmińsko – mazurskim.

Inwestorem tego przedsięwzięcia jest wiodąca w Europie platforma modowa – Zalando. Dla należącej do międzynarodowego holdingu GS Staalwerken Groep firmy z Chocianowa jest to 36 realizacja w tym roku i jak do tej pory jedna z największych pod względem wagi konstrukcji, która sięgnęła 2,5 tysiąca ton. Wśród firm, które wybrały firmę Smulders znaleźli się znani inwestorzy centrali logistycznych, a wśród nich m.in. Panatoni, Goodman, Prologis oraz marka, dla której Smulders stawia w Sosnowcu piątą centralę logistyczną w Polsce – Amazon. 

Jednak nie tylko rzetelność, profesjonalizm czy umiejętna praca z konstrukcjami o dużym ciężarze sprawia, że firma z każdym zakończonym projektem cieszy się coraz większym zaufaniem inwestorów. Wysoki poziom specjalizacji pracowników, którymi Smulders Polska może się pochwalić, umożliwia produkcję naprawdę bardzo wymagających konstrukcji, wśród których z pewnością należy wymienić wykonywane przez firmę elementy do morskich wież wiatrowych. 

Przy realizacji tego typu projektów największy nacisk kładziony jest na maksymalnie najwyższą jakość wykonania na wszystkich etapach produkcji. Aby pokazać stopień trudności wyżej wspomnianego zlecenia, można je porównać do pracy nad eksperymentalnym modelem samochodu.

(K.N /M.Ż Miedziowe24.pl )
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone