Zamknij

Były emocje i dobra zabawa podczas 3 Biegu Małego Działkowca

20:10, 24.06.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Jedna z nielicznych imprez biegowych dla najmłodszych mieszkańców Chocianowa, właśnie przeszła do historii. W sobotę 23 czerwca kilkunastu najmłodszych mieszkańców naszego miasta, zmierzyło się w 3 Biegu Małego Działkowca.

Startujący nie mieli łatwego zadania. Cały dzień nad Chocianowem wisiały deszczowe chmury, a powietrze było przesycone wilgocią. Jednak sportowa rywalizacja zwyciężyła nad nieprzyjazną aurą.

Tuż po oficjalnym otwarciu biegów przez prezesa ROD Nadzieja Pan Zenona Bakalarza, dziewczęta i chłopcy ustawili się na starcie .

Dzieci bardzo żywiołowo reagowały i kibicowały swoim koleżankom i kolegom, podczas biegów. Widać było, że zawody bardzo im się podobały. Każde dziecko otrzymało nagrodę w zależności od zajętego miejsca oraz pamiątkowy dyplom.

– powiedział Piotr Piech, wspierający biegową imprezę dla najmłodszych.

Najlepszym ze startujących dobiegnięcie do mety zajęło od kilku dziesięciu sekund do 1 min 24 sek.

Jak podkreśla organizator i Wiceprezes Klubu Biegacza “Zdyszaaani, Amelia Grodecka:

Żaden ogród działkowy w naszym Powiecie nie ma takiej imprezy biegowej, i możemy być z niej dumni. Takie imprezy motywują nas do działania bo przychodzą dzieci z rodzicami, którzy bardzo wspierają swoje pociechy, nie ma w takich zawodach przegranych a radość dzieci jest ogromna.

Po ukończeniu zmagań najmłodsi uczestnicy wzięli udział w dekoracji najlepszych z najlepszych tego dnia. Przy okazji zawodów odbył się też mini festiwal baniek mydlanych, który przyciągnął nie tylko dzieci ale też dorosłych, którzy wspólnie tworzyli bańki w różnych kształtach i rozmiarach.

(K.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

izaiza

0 0

Byłam widziała i było fajnie 14:41, 27.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone