Zamknij
REKLAMA

W szachach nie ma sobie równych

16:52, 08.01.2019 | K.N / Szkoła Podstawowa w Chocianowie
REKLAMA
Skomentuj

Uczeń Szkoły Podstawowej w Chocianowie, Bartłomiej Róg miniony weekend może zaliczyć do bardzo udanych.  W sobotę, 5 stycznia zakończył się cykl Grand Prix Ligi Przemkowskiej, który składał się z pięciu turniejów. Zawody trwały od września 2018 r. (turniej raz w miesiącu). W ostatnim turnieju grupy A (najmocniejsza) Bartek zajął drugie miejsce, tym samym przypieczętował tytuł najlepszego zawodnika w klasyfikacji generalnej całego cyklu. 

W nagrodę otrzymał medal, puchar i nagrodę finansową. Zauważyć też należy udany udział, Oliwii Kałuszki, która w tym samym turnieju zajęła w całym cyklu drugie miejsce w swojej grupie - C.

 Dzień później Bartek wybrał się na ,,podbój” do Rawicza na Jubileuszowy XX Turniej Szachowy ,,Trzech Króli” w klubie ,,Neptun”. Do rywalizacji przystąpiło 30 sympatyków gry ,,królewskiej”. 
Kontynuując swoją dobrą passę Bartek zgarnął dublet nagród, okazał się najlepszym zawodnikiem całego turnieju oraz dodatkowo otrzymał tytuł najlepszego juniora tych rozgrywek, a więc wywiózł dwa trofea i nagrody finansowe.

[ZT]12246[/ZT]

 

(K.N / Szkoła Podstawowa w Chocianowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Nowy Burmistrz Nowy Burmistrz

1 0

Brawo. Tak jak Stanisław trzeba wychowywać dzieci. Stanisław Róg na burmistrza Chocianowa 2019. 13:02, 16.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone