Zamknij
REKLAMA

W pchnięciu kulą poprawiła rekord życiowy i nadal idzie po zwycięstwo

08:59, 21.02.2019 | K.N / Zespół Szkół w Chocianowie
REKLAMA
Skomentuj
Zespół Szkół w Chocianowie

Podczas ostatnich Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20, które odbyły się w Arenie Toruń, nie zabrakło wschodzącej kulomiotki - Karoliny Krawczyk, która jest uczennicą Zespołu Szkół w Chocianowie.

Karolina posłała 4-kilogramową kulę na odległość 12,34m i tym wynikiem ustanowiła swój  rekord życiowy poprawiając go o 61 cm. Wynik ten dał Karolinie 5 miejsce. 
Warto zaznaczyć iż konkurowała z dziewczynami o rok starszymi.

Niewątpliwie jest to kolejny sukces Karoliny. 12 stycznia rozpoczęła sezon halowy podczas Deutsch-Polnisches Hallenmeeting w niemieckiej miejscowości Cottbus.  Wtedy zadebiutowała jako juniorka w pchnięciu kulą 4kg i zdobyła najwyższy stopień podium z wynikiem 11,11m.

Tydzień później w Mistrzostwach Dolnego Śląska w czeskim Jabloncu,  Karolina również stanęła na najwyższym stopniu podium poprawiając swój rekord  życiowy o 62 cm, posłała kulę na odległość  11,73cm. 

(K.N / Zespół Szkół w Chocianowie )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone