Zamknij
REKLAMA

Zespół Stali Chocianów mocno się namęczył z Bobrzanami Bolesławiec

12:28, 05.05.2019 | Bogusław Chrobak
REKLAMA
Skomentuj


Po 6 zwycięstwach, Górnik Polkowice dał sobie wydrzeć w 90 minucie siódme kolejne zwycięstwo, remisując z Piastem Żmigród na własnym boisku 2:0 Bezcenne oby tak się na koniec okazało wywalczyli w spotkaniu z Wartę Gorzów piłkarze Lechii Dzierżoniów. Wicelider IV Ligi rezerwy Chrobrego Głogów pewnie wygrywa w Jeleniej Górze z Karkonoszami 3:0 i co najmniej do jutra posiedzi na fotelu lidera. Porażki Victorii Ruszów i Włókniarza Mirsk wyeliminowują te drużyny z walki o utrzymanie statusu, czwartoligowca.  Po dwóch kolejnych porażkach zespół Stali Chocianów mocno się namęczył z Bobrzanami Bolesławiec na własnym boisku by ugrać kolejne cenne trzy punkty. Niespodziewana wysoka porażka Kuźni Jawor 0:4 w Księginicach z Iskrą. 
III Liga – Dolnośląsko-Lubuska
27 kolejka – 04.05.2019r. – sobota
13,00 – Stal Brzeg   -   (1:1)   -   Pniówek 04 Pawłowice Śl.   -      -   5 : 1  (2:0)
1:0 – 5’ – Jakub Horański
2:0 – 12’ – Michał Kuriata
2:1 – 54’ – Mateusz Szatkowski 
3:1 – 64’ – Piotr Stępień 
4:1 – 78’ – Damian Celuch 
5:1 – 90’ Karny – Damian Celuch
 
15,00 – Miedź II Legnica   -   (2:1)   -   MKS Kluczbork   -   0 : 1  (0:0)
0:1 – 59’ – Dominik Lewandowski
15,00 – Lechia Dzierżoniów   -   (0:0)   -   Warta Gorzów Wlkp.   -   2 : 1  (0:0)
1:0 – 77’ – Ernest Terpiłowski
1:1 – 81’ – Damian Szałas
2:1 – 87’ Karpacz – Oskar Trzepacz 
17,00 – Gwarek Tarnowskie Góry   -   (3:0)   -   Górnik II Zabrze   -   1 : 2  (0:1)
0:1 – 9’ – Dariusz Kamiński
0:2 – 86’ karny – Maciej Ambrosiewicz 
1:2 – 90’ karny – Dawid Jarka 
17,00 – Górnik Polkowice   -   (2:3)   -   Piast Żmigród   -   2 : 2  (1:0)
1:0 – 6’ – Karmelita
2:0 – 79’ karny – Szuszkiewicz
2:1 – 87’ karny – Mazurek
2:2 – 90’ – Jaros
Górnik (skład wyjściowy): Kopaniecki – Magdziak, Kowalski-Haberek, Karmelita, Król – Radziemski, Ekwueme, Wacławczyk, Fryzowicz – Szuszkiewicz, Bancewicz.
17,00 – Ruch Zdzieszowice   -   (1:2)   -   Foto-Higiena Gać   -   0 : 0
 
17,00 – Ruch Radzionków   -   (2:0)   -   Agroplon Głuszyca   -   1 : 2  (0:1)
0:1 – 25’ – samobójcza – (Marcin Trzcionka)
0:2 – 65 karny – Jashua Balogun Kayode
1:2 – 82’ – Kamil Banaś 
W nawiasie wynik z jesieni
 
TABELA:
1.     (1)   Górnik Polkowice 27 63 66 : 29 20 3 4
2.     (2)   1KS Ślęza Wrocław 26 50 49 : 26 15 5 6
3.     (3)   Zagłębie II Lubin 26 48 50 : 25 13 6 6
4.     (4)   Gwarek Tarnowskie Góry 27 46 41 : 30 13 7 7
5.     (6)   Górnik II Zabrze 27 44 46 : 40 12 8 7
6.     (7)   Ruch Zdzieszowice 27 41 36 : 35 12 5 10
7.     (5)   Rekord Bielsko-Biała 26 41 43 : 34 11 8 7
8.     (8)   Miedź II Legnica 27 39 41 : 36 11 6 10
9.     (9)   Pniówek 74 Pawłowice Śl. 27 38 40 : 30 10 8 9
10. (10)   Piast Żmigród 27 38 38 : 40 10 8 9
11. (12)   Stal Brzeg 27 35 43 : 41 10 5 12
12. (11)   Foto-Higiena Gać 27 33 37 : 47 9 6 12
13. (14)   MKS Kluczbork 27 31 25 : 34 7 7 13
14. (13)   Ruch Radzionków 27 30 32 : 49 8 6 13
15. (16)   Agroplon Głuszyca 27 25 30 : 53 6 7 14
16. (18)   Lechia Dzierżoniów 27 23 37 : 55 6 5 16
17. (15)   Stilon Gorzów Wlkp. 26 23 28 : 64 7 2 17
18. (17)   Warta Gorzów Wlkp. 27 21 24 : 41 5 6 16
27 kolejka – 05.05.2019r. - niedziela    
    
13,00 – Zagłębie II Lubin   -   (0:1)   -   Stilon Gorzów Wlkp. 
17,00 – Ślęza Wrocław   -   (1:1)   -   Rekord Bielsko Biała            

IV Liga Grupa Zachodnia
25 kolejka – 04.05.2019r. – sobota 
15,00 – Stal Chocianów   -   (2:0)   -   Bobrzanie Bolesławiec   -   1 : 0   (1:0)
    
Stal (skład wyjściowy): Rzeszut -  Kunz, Kasiński, Podziewski, Kucy – M. Wolan, D. Wolan, Otocki, R. Burda – S. Burda, Kozak.
Rezerwa: Róg, Tomaszewski, Gryga, Komarek, Barszcz, Ratajczak, Czetrep.

17,00 – Włókniarz Mirsk   -   (0:3)   -   Prochowiczanka Prochowice   -   0 : 2   
17,00 – Orla Wąsosz   -   (10:0)   -   Victoria Ruszów   -   3 : 0      
1:0 – 2’ – Robert Sobieraj
2:0 – 22’ – Jakub Kobyliński
3:0 – 76’ – Dariusz Tas
Orla: Wójcik (83 Malinowski) – Kacprzak (63’ Turbański), Kobyliński, Kędziora (57’ Tupiec), Kopeć (75’ Babij), Koroś, Jachimowaicz, Sobieraj (46’ Tas), Pukała, Bojanowski, Birk (80’ Mielczarek).
17,00 – Karkonosze Jelenia Góra   -   (0:1)   -   Chrobry II Głogów   -   0 : 3
25 kolejka – 05.05.2019r. – niedziela 
  
11,00 – Apis Jędrzychowice   -   (5:1)   -   Górnik Złotoryja      
17,00 – Odra Ścinawa   -   (2:1)   -   Sparta Rudna      
18,00 – Orkan Szczedrzykowice   -   (0:2)   -   AKS Strzegom  
    
Sparta Grębocice   -   pauza 
TABELA:
1.     (1)   AKS Granit Strzegom 23 58 63 : 14 18 4 1
2.     (2)   Chrobry II Głogów 24 60 56 : 26 20 0 4
3.     (3)   Apis Jędrzychowice 22 50 64 : 23 16 2 4
4.     (4)   Odra-Total Ścinawa 22 42 38 : 29 13 3 6
5.     (5)   Górnik Złotoryja 22 38 35 : 25 11 5 6
6.     (6)   Karkonosze Jelenia Góra 24 34 41 : 30 9 7 8
7.     (8)   Stal Chocianów 23 33 31 : 46 10 3 10
8.     (7)   Sparta Rudna                        b 22 32 43 : 48 10 2 10
9.   (10)   Orla Wąsosz 23 30 39 : 32 9 3 11
10. (11)   Prochowiczanka Prochowice  b 23 29 39 : 40 9 2 12
11.   (9)   Orkan Szczedrzykowice 23 27 37 : 49 8 3 12
12. (12)   Bobrzanie Bolesłwiec             b 24 20 18 : 45 6 2 16
13. (13)   Sparta Grębocice             23 20 40 : 63 6 2 15
14. (14)   3KF-Włókniarz Mirsk 23 14 19 : 47 4 2 17
15. (15)   Victoria Ruszów                      b 23   8 17 : 69 2 2 19

KLASA O
22 kolejka – 04.05.2019r. – sobota
15,00 – Zamet Przemków   -   (4:0)   -   Chojnowianka Chojnów   -   3 : 2  (1;1)
0:1 – 4’ – Sebastian Iwaniak
1:1 – 45’ – Tomasz Pilarek 
2:1 – 59’ – Krzysztof Szymkowiak
3:1 – 83’ – Krzysztof Krawczyk
3:2 – 90’ – Zbigniew Grzybowski
17,00 – Iskra Księginice   -   (1:5)   -   Kuźnia Jawor   -   4 : 0  (3:0)
1:0 – 17’ – Maciej Srebrniak
2:0 – 25’ – Maciej Bar
3:0 – 32’ – Maciej Srebrniak
4:0 – 86’ – Maciej Bar
 
17,00 – Zryw Kłebanowice   -   (2:0)   -   Kaczawa Bieniowice   -   3 : 2  (2:1)
1:0 – 4’ – Paweł Wolanin 
2:0 – 5’ – Marcin Kowalski
2:1 – 28’ – Karol Nikodem 
3:1 – 54’ – Robert Lazarek 
3:2 – 55’ – Szymon Janeczko 
TABELA:
1.     (2)   KS Męcinka 21 48 65 : 28 16 0 5
2.     (1)   KS Legnickie Pole 21 47 66 : 30 14 5 2
3.     (4)   Kuźnia Jawor 22 42 56 : 25 13 3 6
4.     (3)   Konfeks Legnica 21 42 61 : 33 14 0 7
5.     (5)   Iskra Kochlice 21 37 45 : 39 12 1 8
6.     (6)   Zawisza Buildex Serby          b 21 33 51 : 47 10 3 8
7.     (7)   Płomień Radwanice 21 31 50 : 49 9 4 8
8.     (8)   Kaczawa Bieniowice 22 31 46 : 53 9 4 9
9.     (9)   Odra Chobienia 21 30 36 : 45 9 3 9
10. (11)   Zamet Przemków 22 29 37 : 41 8 5 9
11. (10)   Iskra Księginice 22 28 37 : 38 9 1 12
12. (14)   Zryw dr Oko Kłębanowice    b 22 25 42 : 53 7 4 11
13. (12)   Pogoń Góra                            b 21 22 43 : 58 6 4 11
14. (13)   Chojnowianka Chojnów        b 22 20 35 : 65 5 5 12
15. (16)   Huta Przemków 21 12 23 : 53 2 6 13
16. (15)   Czarni Rokitki 21 11 23 : 59 3 2 16
22 kolejka – 05.05.2019r. – niedziela 
14,00 – KS Legnickie Pole   -   (2:0)   -   Iskra Kochlice 
17,00 – Huta Przemków   -   (1:4)   -   KS Męcinka 
17,00 – Odra Chobienia   -   (3:2)   -   Konfeks Legnica 
17,00 – Płomień Radwanice   -   (4:3)   -   Czarni Rokitki
17,00 – Zawisza Serby   -   (2:2)   -   Pogoń Góra 

KLASA A grupa 1
24 kolejka – 04.05.2019r. – sobota
15,00 – Fortuna Obora   -   (2:12)   -   Korona Czerniona   -   5 : 7  (1:5)
Bramki dla Korony: Kiernicki-3, Zarzycki Bartek -2,Sobociński, Dworniczak.
Korona skład Wyjściowy: Gawlik- Ulman, Sobociński, Ludwiczak, Kiernicki - Willman, Zarzycki, Zarzycki, Dworniczak-Szpruta, Kiernicki na zmianę Fluder
Korona zaatakowała od pierwszych minut i w ciągu 30 min strzeliła 5 goli tracąc 1. Strzelaninę rozpoczął dwukrotnie Kiernicki następnie bramki dodali Dworniczak, Sobociński i Zarzycki. Po przerwie miejscowi ruszyli do ataku. Było 5-3 , Kiernicki podwyższył na 6-3, a Zarzycki na 7-3 . W końcówce tracimy jeszcze dwie bramki A licznik spotkania zatrzymał się na 7-5. Za dzisiaj wielkie brawa dla całej drużyny i czekamy na kolejne zwycięstwa.
Źródło Korona Czernina
16,00 – Victoria Siciny   -   (1:2)   -   Orzeł Czerna   -   1 : 5
00,00 – Górnik Lubin   -   (6:0)   -   LZS Komorniki   -   3 : 0  vo   
 
TABELA:
1.     (1)   Górnik Lubin 24 58 86 : 20 19 1 4
2.     (2)   Gwardia Białołęka 23 54 58 : 17 18 0 5
3.     (3)   Dragon Jaczów 23 53 98 : 38 17 2 4
4.     (4)   Kalina Sobin 23 47 87 : 43 14 5 4
5.     (5)   Sokół Jerzmanowa 23 48      113 : 44 15 3 5
6.     (6)   Zadzior Buczyna 23 46 61 : 41 14 4 5
7.     (7)   Mieszko Ruszowice 23 42 65 : 35 13 3 7
8.     (8)   Orzeł Czerna 24 37 68 : 60 11 4 9
9.   (10)   Korona Czernina 24 33 67 : 61 10 3 9
10.   (9)   LZS Ostaszów             b 23 30 56 : 53 9 3 11
11. (11)   Fortuna Obora 24 26 75 : 82 8 2 14
12. (12)   Victoria Parchów 23 20 48 : 84 5 5 13
13. (13)   Łagoszowia Łagoszów 23 17 42 : 66 4 5 14
14. (15)   Victoria Siciny 24 16 37 : 112 5 1 18
15. (14)   Stal II Chocianów 23 13 31 : 86 4 1 18
16. (16)   LZS Komorniki 24   0   4 : 143 0 0 24
24 kolejka – 05..05.2019r. – niedziela
12,00- Victoria Parchów   -   (1:4)   -   Mieszko Ruszowice
14,00 – Dragon Jaczów   -   (6:2)   -   Sokół Jerzmanowa
15,00 – Zadzior Buczyna   -   (2:1)   -   Łagoszowia Łagoszów
16,00 – Gwardia Białołęka   -   (0:1)   -   Kalina Sobin
18,00 – Stal II Chocianów   -   (0:4)   -   LZS Ostaszów   -   przełożony na 29.05 – 18,00   

KLASA A grupa 2
24 kolejka – 05.05.2019r. – niedziela
11,00 – Albatros Jaśkowice   -   (2:0)   -   Rodło Granowice
14,00 – Sparta Parszowice   -   (1:0)   -   Dąb Siedliska 
14,00 – Czarni Dziewiń   -   (10:0)   -   Kolejarz Miłkowice 
14,00 – Transportowiec Kłopotów   -   (1:1)   -   Mewa Kunice 
14,00 – Bazalt Piotrowice   -   (1:0)   -   KS Winnica 
14,00 – Grom Gromadzyń – W   (3:3)   -   Park Targoszyn
15,00 – Unia Miłoradzice   -   (3:4)   -   Wilki Różana  
18,00 – Tęcza Kwietno   -   (1:0)   -   Orzeł Mikołajowice 
TABELA:
1.     (1)   Mewa Kunice 23 62 88 : 7 20 2 1
2.     (2)   Sparta Parszowice 23 47 58 : 47 15 2 6
3.     (3)   Czarni Dziewiń 23 46 61 : 33 14 4 5
4.     (5)   Grom Gromadzyń-W             s 23 38 72 : 46 12 2 9
5.     (4)   Wilki Różana 23 37 58 : 54 12 1 10
6.     (6)   Dąb Siedliska                         s 23 35 54 : 41 10 5 8
7.     (8)   Rodło Granowice    23 33 54 : 53 10 3 10
8.     (7)   Tęcza Kwietno                       b 23 32 47 : 47 8 8 7
9.   (11)   Albatros Jaśkowice 23 30 48 : 50 8 6 9
10.   (9)   KS Winnica                            b 23 29 35 : 46 8 5 10
11. (10)   Unia Miłoradzice 23 28 46 : 50 7 7 9
12. (13)   Transportowiec Kłopotów      b 23 27 43 : 55 8 3 12
13. (12)   Orzeł Mikołajowice 23 24 45 : 49 6 6 11
14. (14)   Bazalt Piotrowice 23 22 39 : 63 5 7 11
15. (15)   Park Targoszyn 23 19 36 : 51 3 8 12
16. (16)   Kolejarz Miłkowice 23   8 21 : 112 2 2 19
   
KLASA A grupa 3
        
24 kolejka – 04.05.2019r. – sobota
16,00 – Burza Gołaczów   -   (0:7)   -   Górnik II Złotoryja   -   0 : 6 
LZS Nowy Kościół   -   pauza 
TABELA:
1.     (1)   Górnik II Złotoryja   b 23 52 81 : 34 17 1 5
2.     (2)   Przyszłość Prusice 21 48 55 : 21 15 3 3
3.     (3)   Huragan Proboszczów 22 47 69 : 34 15 2 5
4.     (4)   Orlik Okmiany   b 21 41 45 : 29 12 5 4
5.     (6)   Orzeł Zagrodno 21 39 71 : 41 12 3 6
6.     (5)   Skora Jadwisin 21 38 82 : 46 12 2 7
7.     (7)   Wilkowianaka Wilków 20 32 47 : 42 10 2 8
8.     (8)   LZS Lipa 22 30 47 : 48 9 3 10
9.     (9)   Błękitni Kościelec 21 30 46 : 48 9 3 8
10. (10)   LZS Nowy Kościół 22 30 63 : 64 9 3 10
11. (13)   Sokół Krzywa 22 21 54 : 62 6 3 13
12. (11)   Płomień Michów 20 20 38 : 50 5 5 10
13. (12)   Nysa Wiadrów 21 19 28 : 73 6 1 14
14. (14)   Fenix Pielgrzymka 22 11 32 : 93 3 2 17
15. (15)   Burza Gołaczów 23   6 24 : 100 2 0 21
24 kolejka – 05.05.2019r. – niedziela 
13,00 – Przyszłość Prusice   -   (3:0)   -   Orzeł Zagrodno
14,00 – Fenix Pielgrzymka   -   (1:6)   -   Sokół Krzywa 
14,00 – Skora Jadwisin   -   (9:0)   -   Nysa Wiadrów 
14,00 – LZS Lipa   -   (0:3)   -   Huragan Proboszczów 
17,00 – Błękitni Kościelec   -   (1:0)   -   Płomień Michów 
17,00 – Wilkowianka Wilków   -   (0:3)   -   Orlik Okmiany  
KOMU AWANS Z 2 MIESJCA:
1.  (gr. 1)  Gwardia Białołęka 23 54 58 : 17 18 0 5   -   2,3478
2.  (gr. 3)  Przyszłość Prusice 21 48 55 : 21 15 3 3   -   2,2857
3.  (gr. 2)  Sparta Parszowice 23 47 58 : 47 15 2 6   -   2,0434

KLASA B grupa 1
16 kolejka – 05.05.2019r. – niedziela 
11,00 – Zryw Kotla   -   (2:6)   -   Sparta II Grębocice
11,00 – Błyskawica Luboszyce   -   (3:2)   -   Sokół Niechlów
11,00 – Amator Wierzchowice   -   (0:4)   -   Victoria Borek 
11,00 – Wiwewierzanka Wiewiera   -   (0:4)   -   Sparta Przedmoście
15,00 – Sparta Orsk   -  (1:3)   -   LZS Koźlice
00,00 – KS Kłobuczyn   -   (0:3  vo)   -   Odra Grodziec Mały   -   0 : 3  vo  
TABELA
1.     (1)   Victoria Borek 15 39 67 : 9 12 3 0
2.     (2)   Sparta Przedmoście 15 38 76 : 21 12 2 1
3.     (3)   Sparta II Grębocice   b 15 34 58 : 24 11 1 3
4.     (4)   LZS Koźlice 15 28 34 : 38 9 1 5
5.     (7)   Sokół Niechlów 15 24 44 : 30 7 3 5
6.     (6)   Wiewierzanka Wiewierz 15 23 32 : 32 7 2 6
7.     (5)   Błyskawica Luboszyce 15 22 30 : 38 7 1 7
8.     (8)   Zryw Kotla 15 18 35 : 42 5 3 7
9.     (9)   Amator Wierzchowice 15 16 40 : 42 5 1 9
10. (10)   Odra Grodziec Mały 15 16 24 : 52 5 1 9
11. (11)   Skarpa Orsk 15   3 14 : 71 1 0 14
12. (12)   KS Kłobuczyn   b 15   0   8 : 67 0 0 15

KLASA B grupa 2
20 kolejka – 05.05.2019r. – niedziela
11,00 – Górnik II Polkowice   -   (5:0)   -   Perła Potoczek 
11,00 – Kłos Moskorzyn   -   (2:0)   -   Kupryt 02 Sucha Górna 
11,00 – LZS Żelazny Most   -   (1:2)   -   Platan Siedlce
11,00 – Zamet II Przemków   -   (0:6)   -   Relaks Szklary Dolne  
11,00 – Błysk Studzionki   -   (3:4)   -   LZS Nowa Wieś Lubińska 
    
00,00 – Victoria Tymowa   -   (1:6)   -   Sparta II Rudna   -   0 : 3  vo       
   
pauza – Unia Szklary Górne
TABELA
1.     (1)   Górnik II Polkowice   b 17 51      149 : 6 17 0 0
2.     (2)   Unia Szklary Górne 18 45 73 : 27 15 0 3
3.     (3)   Kłos Moskorzyn 18 41 71 : 27 13 2 3
4.     (4)   Perła Potoczek 17 29 50 : 38 9 2 6
5.     (5)   Kupryt 02 Sucha Górna 17 25 41 : 52 8 1 8
6.     (6)   Relaks Szklary Dolne 18 25 37 : 64 8 1 9
7.     (7)   Sparta II Rudna   b 18 23 42 : 58 7 2 9
8.     (8)   Platan Siedlce 18 19 60 : 75 6 1 11
9.     (9)   Błysk Studzionki 18 18 34 : 76 5 3 10
10. (10)   Zamet II Przemków   b 17 15 29 : 55 5 0 13
11. (11)   LZS Żelazny Most 17 13 26 : 65 4 1 12
12. (12)   LZS N W Lubińska 16 11 29 : 64 4 2 10
13. (13)   Victoria Tymowa 17 16 25 : 58 5 1 11

KLASA B grupa 3
20 kolejka – 05.05.2019r. – niedziela
11,00 – Radziechowianka Radziechów   -   (7:1)   -   Orlik II Okmiany
11,00 – Arka Trzebnice   -   (6:0)   -   Victoria Niemstów
11,00 – Kryształ Chocianowiec   -   (6:3)   -   LZS Biała
11,00 – Ikar Miłogostowice   -   (4:5)   -   Iskra II Kochlice
11,00 – Zryw Stary Łom   -   (1:3)   -   Kaczawa II Bieniowice
14,00 – Huzar Raszówka   -   (4:0)   -   Iskra Niedźwiedzice  
00,00 – Start Osetnica   -   (2:5)   -   Mewa Goliszów   -   0 : 3  vo
TABELA
1.     (1)   Kaczawa II Bieniowice b 19 46      104 : 42 15 1 3
2.     (2)   Arka Trzebnice   b 19 42 76 : 33 13 3 3
3.     (3)   Kryształ Chocianowiec 19 41 68 : 49 13 2 4
4.     (4)   Iskra II Kochlice 19 41 98 : 62 13 2 4
5.     (5)   Ikar Miłogostowice 19 41 89 : 41 13 2 4
6.     (6)   Huzar Raszówka 19 37 73 : 41 12 1 6
7.     (7)   Zryw Stary Łom   b 19 35 60 : 29 10 5 4
8.     (8)   Mewa Goliszów   b 19 27 69 : 57 8 3 8
9.     (9)   Radziechowianka R   s 19 24 40 : 60 8 0 11
10. (10)   Iskra Niedźwiedzice 19 17 53 : 67 5 2 12
11. (11)   Victoria Niemstów 19 14 34 : 61 3 5 11
12. (13)   Orlik II Okmiany   b 19   9 28 : 113 3 0 16
13. (12)   LZS Biała 19   8 30 : 104 2 1 16
14. (14)   Start Osetnica 19   3 15 : 79 1 0 18

KLASA B grupa 4
20 kolejka   -   04.05.2019r. – sobota
16,00 – Błękitni Koskowice   -   (0:2)   -   Korona Kawice   -   8 : 2   
00,00 – Unia Rosochata   -   (4:2)   -   Orzeł Konary   -   3 : 0  vo
Pauza   -   KS Damianowo
TABELA:
1.     (1)   Błękitni Koskowice   b 18 49 88 : 19 16 1 1
2.     (2)   Krokus Kwiatkowice   s 17 41 57 : 18 13 2 2
3.     (3)   Korona Kawice 17 36 53 : 29 12 0 4
4.     (4)   Kam-Pos Lusina 16 33 40 : 23 10 3 3
5.     (5)   Zjednoczeni Gościsław 15 31 54 : 34 10 1 4
6.     (6)   Orzeł Pichorowice 16 26 34 : 31 8 2 6
7.     (7)   KS Damianowo 17 19 34 : 58 6 1 10
8.   (10)   Unia Rosochata 17 19 36 : 43 6 1 9
9.     (8)   Cicha Woda Tyniec Leg 16 17 39 : 48 5 2 9
10.   (9)   LZS Budziszów Wielki 17 16 33 : 44 4 4 9
11. (11)   Czarni Golanka Dolna 17 10 27 : 88 3 1 13
12. (12)   Gama Ujazd Górny 17   8 34 : 58 2 2 13
13. (13)   Orzeł Konary 18 12 31 : 67 4 0 14
20 kolejka – 05.05.2019r. – niedziela
11,00 – Czarni Golanka Dolna   -   (2:3)   -   Gama Ujazd Górny
11,00 – LZS Budziszów Wielki   -   (2:3)   -   Kam-Pos Lusiona 
12,00 – Zjednoczeni Gościsław   -   (2:8)   -   Krokus Kwiatkowice 
14,00 – Cicha Woda Tyniec Legnicki   -   (1:3)   -   Orzeł Pichorowice

KLASA B grupa 5
20 kolejka – 05.05.2019r. – niedziela
11,00 – Huragan Nowa Wieś Złotoryjska   -   (:)   -   Tatra Krzeniów 
11,00 – Iskra Jerzmanice Zdrój   -   (:)   -   LKS Chełmiec 
11,00 – Sokół Sokołowiec   -   (:)   -   Płomień Nowa Wieś Grodziska
11,00 – Kuźnia II Jawor   -   (:)   -   Lechia Rokitnica 
11,00 – Zjednoczeni Snowidza   -   (:)   -   Orzeł Wojcieszyn
14,00 – Lubiatowianka Lubiatów   -   (:)   -   Platan Sichów 
Pauza – Rataj Paszowice  
TABELA:
1.     (2)   Huragan N W Złotoryjska 18 43 85 : 29 14 1 3
2.     (1)   Orzeł Wojcieszyn 18 40 90 : 24 13 1 4
3.     (3)   Kuźnia II Jawor 18 36 56 : 33 11 3 4
4.     (7)   Płomień N W Grodziska 18 29 47 : 35 9 2 7
5.     (4)   Tatra Krzeniów 17 28 37 : 26 8 4 5
6.     (5)   Lechia Rokitnica 17 28 44 : 35 8 4 5
7.     (6)   Lubiatowianka Lubiatów 16 27 55 : 31 8 3 5
8.     (8)   LKS Chełmiec 17 23 46 : 39 7 2 8
9.     (9)   Iskra Jerzmanice Zdrój 18 21 31 : 91 8 0 10
10. (11)   Zjednoczeni Snowidza        s 17 19 31 : 36 5 4 8
11. (10)   Platan Sichów 18 16 43 : 52 5 1 12
12. (12)   Rataj Paszowice 18 13 31 : 93 4 1 13
13. (13)   Sokół Sokołowiec 16   0   2 : 80 0 0 16

KOMU AWANS Z 2 MIESJSCA:
1. (gr. 1)   Sparta Przedmoście 15 38 76 : 21 12 2 1   -   2,5333
2. (gr. 2)   Unia Szklary Górne 18 45 73 : 27 15 0 3   -   2,5000
3. (gr. 4)   Krokus Kwiatkowice   s 17 41 57 : 18 13 2 2   -   2,4118
4. (gr. 5)   Orzeł Wojcieszyn 18 40 90 : 24 13 1 4   -   2,2222
5. (gr. 3)   Arka Trzebnice   b 19 42 76 : 33 13 3 3   -   2,2105
 

(Bogusław Chrobak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Stała Stal ChStała Stal Ch

0 0

Tak ciężko idzie Stali bo Kulczynski już "olał" mecze i kiełbaski na grillu z Leszczyński nie piecze. Ups. Polityka. 12:32, 06.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone