Zamknij
REKLAMA

Szkoła Podstawowa w Trzebnicach z prestiżowym wyróżnieniem

16:17, 30.12.2018 | K.N / Szkoła Podstawowa w Trzebnicach
Skomentuj Szkoła Podstawowa w Trzebnicach
REKLAMA

Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Trzebnicach została wyróżnioną szkołą na Dolnym Śląsku - uzyskując tytuł "Szkoła Roku-Szkoła Przyjazna Uczniom"

Zdobycie tytułu "Szkoła Roku-Szkoła Przyjazna Uczniom 2018" jest potwierdzeniem, że to co robimy ma sens i motywuje nas jeszcze bardziej do wzmożonego działania i podejmowania nowych, innowacyjnych pomysłów i rozwiązań. Wszystko dla dobra uczniów! Końcówka tego roku napawa optymizmem i wiarą w lepsze jutro dla szkoły, dyrektora i nauczycieli. W czasie niezadowolenia środowisk oświatowych, protestów nauczycielskich, niedofinansowania, braków..., takie uznanie cieszy, motywuje i przypomina innym o znaczącej roli szkoły i ich pracowników w społeczeństwie. - podsumowują pracownicy placówki.


Jest to ogromne wyróżnienie, bo w skali powiatu - I miejsce i w województwie dolnośląskim - IV miejsce, tym bardziej, że trzebnicka placówka zmierzyła się z większymi szkołami. Wyróżnienie szkoły, dyrektora i nauczycielki oraz uzyskanie tytułu jest niezwykle satysfakcjonujące i sprawiające miłą niespodziankę. 

To, jak wspomniano na uroczystej Gali we Wrocławiu w dniu 19 grudnia br., "wyjątkowa promocja szkoły, gminy Chocianów i powiatu polkowickiego".Tym bardziej cieszy, że nauczycielka naszej szkoły- Diana Ligęza również otrzymała wyróżnienie - zajęła II miejsce w powiecie polkowickim w plebiscycie " Nauczyciel Na Medal 2018 Roku".

Plebiscyt prowadziła Gazeta Wrocławska pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

(K.N / Szkoła Podstawowa w Trzebnicach)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Sp trzebSp trzeb

4 1

Brawo pani Kozinska. Teraz Skibol może zwolnić ale siebie. Tomek już nie będzie miał odwagi pani odwołać ze stanowiska, bo... Ludzie pokazali by mu gdzie jest jego miejsce. 17:58, 30.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

rodzicrodzic

1 0

Proszę nie wypisywać bredni i nie sugerować idiotyzmu. Nikt nie odwołuje dobrego dyrektora, tak zaangażowanego i pracowitego. Pewnie młode pokolenie już nie pamięta, komu zawdzięcza tę szkołę i rozkwit w ostatnich latach. Społeczność jest dumna! 18:59, 30.12.2018


REKLAMA