Zamknij
REKLAMA

"Bezpieczny Dzień Dziecka" z policjantami w Trzebnicach

12:31, 01.06.2019 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

W miniony piątek w ramach obchodów dnia dziecka policjanci Komisariatu Policji w Chocianowie uczestniczyli w pikniku zorganizowanym we wsi Trzebnice. Policyjne stoisko, którego gospodarzem była maskotka Komisarz Lew, cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem najmłodszych.

Podczas pikniku policjanci zaprezentowali najmłodszym uczestnikom sprzęt policyjny oraz radiowozy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem również osób dorosłych. Dzieci miały również okazję do zaprzyjaźnienia się z „Komisarzem Lwem” i edukacji w obszarze bezpieczeństwa.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Trzebnicach, która była współorganizatorem przedsięwzięcia, zadawali policjantom bardzo dużo pytań z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Piknik był również świetną okazją do przekazania najmłodszym informacji o odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz dotyczących bezpieczeństwa podczas zbliżających się letnich wakacji, w tym również bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą.

Najmłodsi otrzymali od Komisarza Lwa m.in. elementy odblaskowe oraz latarki rowerowe, które pozwolą być im widocznymi na drodze i w słabo oświetlonych miejscach.

A już jutro (niedziela 02.06) na Stadionie w Chocianowie od 14:00 Rodzinny Dzień Dziecka

[ZT]12747[/ZT]


(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

UczestnikUczestnik

2 0

A gdzie inne służby, stowarzyszenia i firmy
(arka trzebnice, koło gospodyń, rada rodziców, nauczyciele, firma hodrol, prywatne maszyny Pana Wyrwasa, straż i wiele wiele innych rzeczy które miały miejsce? 12:43, 01.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Policja Policja

1 0

Policja proszę przebadać Kynia pewnie pod wpływem alkocholu! 13:51, 01.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%