Zamknij

DORADCA KLIENTA PKO BP

Nr oferty: StPr/20/0569Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Plac Wolności 21/1A, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego,kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych, kredytowych i ubezpieczeniowych,sprzedaż produktów bankowych,analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,realizacja założonych planów sprzedażowych,realizację transakcji kasowych zlecanych przez klientów, rozliczanie kasy,zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi klientów,prowadzenie ewidencji realizowanych operacji w odpowiednich systemach informatycznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta, bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji, umiejętność budowania długofalowych relacji, wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe, umiejętność pracy pod presją czasu.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FSC GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Zgorzelecka 46, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu: MIROSŁAW KUMOSZ
    Numer telefonu: 500764548
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, PODANIE
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Prowadzenie zajęć z języka angielskiego z dziećmi w wieku przedszkolnym.[Praca na czas określony] : 01.09.2020 -30.06.2021 [Godzina zakończenia pracy] : 10:30 [Wymiar czasu pracy] : 5/25
    StPr/20/0665
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
    wynagrodzenie od od 523,4 PLN

    Wykonywanie różnego rodzaju masaży – w zależności od stanu zdrowia pacjenta. Jego zadaniem jest złagodzenie dolegliwości bólowych.
    StPr/20/0668
    data rozpoczęcia pracy od 15.07.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego,kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych, kredytowych i ubezpieczeniowych,sprzedaż produktów bankowych,analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,realizacja założonych planów sprzedażowych,realizację transakcji kasowych zlecanych przez klientów, rozliczanie kasy,zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi klientów,prowadzenie ewidencji realizowanych operacji w odpowiednich systemach informatycznych.
    StPr/20/0569
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
    wynagrodzenie od 2 600 - 4 500 PLN