Zamknij

Barman

Nr oferty: StPr/19/0129Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, wystawianie faktur, prowadzenie korespondencji przyjmowania zamówień
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 04.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA KOMPUTERA
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Legnicka 15, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu: Monika Nowak
    Numer telefonu: 767465260
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: SKIEROWANIE
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    - dbanie o jakość produktu i utrzymanie czystości na stanowisku pracy, - dokładanie ciasta ma wytłaczarkę oraz kontrolowanie ilości posypki w aparatach dozujących i ilości NAOH, - transport ciasta z
    StPr/19/0192
    data rozpoczęcia pracy od 11.02.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Obsługa klienta, wystawianie faktur, prowadzenie korespondencji przyjmowania zamówień
    StPr/19/0129
    data rozpoczęcia pracy od 04.02.2019