Zamknij

DORADCA KLIENTA - ALIOR BANK

Nr oferty: StPr/19/0441Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Plac Wolności 21/1A, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: BIEŻĄCA OBSŁUGA KLIENTÓW W ODDZIALE BANKU, AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW, BUDOWANIE DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTAMI, OBSŁUGA KASOWA, REALIZOWANIE CELÓW SPRZEDAŻOWYCH ZGODNIE ZE STANDARDAMI BANKU
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.04.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie średnie (preferowane wyższe)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Fides Usługi Finansowe Maciej Czajka
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Plac Wolności 21/1A, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu: MACIEJ CZAJKA
    Numer telefonu: 721791601
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, PODANIE
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Prace związane z konserwacją i remontami sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz urządzeń w obiektach związanych z produkcją i poborem wody oraz odprowadzeniem ścieków.
    StPr/19/0490
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2019
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

    OCHRONA OBIEKTU, PEŁNIENIE SŁUŻNY OCHRONNEJ NA POSTERUNKACH Z OSTRĄ AMUNICJĄ
    StPr/19/0473
    data rozpoczęcia pracy od 15.04.2019
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    BIEŻĄCA OBSŁUGA KLIENTÓW W ODDZIALE BANKU, AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW, BUDOWANIE DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTAMI, OBSŁUGA KASOWA, REALIZOWANIE CELÓW SPRZEDAŻOWYCH ZGODNIE ZE STANDARDAMI BANKU
    StPr/19/0441
    data rozpoczęcia pracy od 05.04.2019
    wynagrodzenie od 2 500 - 4 000 PLN