Zamknij

Młodszy ratownik WSP

Nr oferty: StPr/19/0625Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Duninów, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Zabezpieczenie pożarowe Składu, nadzór nad sprzętem pożarniczym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 275 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Kurs podstawowy i uzupełniajacy PSP/OSP , kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej, prawo jazdy kat.B, praca w zespole, mile widziane doświadczenie, podstawowa obsługa sprzętu pożarniczego.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: 4 Regionalna Baza Logistyczna Wrocław
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Pretficza 28, 50-984 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu: KRENCA ANNA
    Numer telefonu: 261 681 536
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Wniosek o zatrudnienie(list motywacyjny),CV,Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegajacej się o zatrudnienie, kserokopie świadectw pracy, kserokopie św
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Prowadzenie samochodu ciężarowego
    StPr/19/0740
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    -pomoc pracownikom Wydziału Rozwoju i Utrzymania, -pomoc pracownikom Wydziału Organizacji i Kadr, -pomoc pracownikom Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.
    StPr/19/0723
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    StPr/19/0727

    -pomoc pracownikom Wydziału Rozwoju i Utrzymania, -pomoc pracownikom Wydziału Organizacji i Kadr, -pomoc pracownikom Referatu Oświaty, Kultury , Sportu i Zdrowia
    StPr/19/0728

    Ochrona obiektu przemysłowego, praca na portierni
    StPr/19/0691
    wynagrodzenie od od 2 450 PLN

    Zabezpieczenie pożarowe Składu, nadzór nad sprzętem pożarniczym
    StPr/19/0625
    data rozpoczęcia pracy od 22.06.2019
    wynagrodzenie od od 2 275 PLN

    Przyjmownaie towaru, sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowym. Prezentowanie towaru oraz pomoc klientowi w wyborze., przechowywanie towaru, dbanie o porządek zgodnie z wytycznymi z Sanepidu.
    StPr/19/0544
    data rozpoczęcia pracy od 09.05.2019
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Przyjmownaie towaru, sprawdzanie pod względem ilościowym i jakościowym. Prezentowanie towaru oraz pomoc klientowi w wyborze, przechowywanie towaru, dbanie o porządek zgodnie z wytycznymi z Sanepidu.
    StPr/19/0546

    Zapoznanie z programem KC Firma, wprowadzanie faktur do systemu informatycznego, kontrola obiegu dokumentacji handlowej, wystawianie faktur i not korygujących., sporządzanie bieżącej dokumentacji, zam
    StPr/19/0547