Gdzie, kiedy – drużyny seniorów i młodzieżowe Stali Chocianów zagrają na wiosnę 2019r
TERMINY RUNDY WIOSENNEJ (podane przez OZPN Legnica)
IV LIGA SENIORÓW
Kolejka 16 – 09.03.2019r. – 15,00 – sobota – Włókniarz Mirsk – dom
Kolejka 17 – 16.03.2019r. – 15,00 – sobota – Orla Wąsosz – wyjazd
Kolejka 18 – 23.03.2019r. – 16,00 – sobota – Apis Jędrzychowice – dom
Kolejka 19 – 30.03.2019r. – 16,00 – sobota – Orkan Szczedrzykowice – dom
Kolejka 20 – 06.04.2019r. – 16,00 – sobota – Sparta Grębocice – wyjazd
Kolejka 21 – 13.04.2019r. – 16,00 – sobota – Karkonosze Jelenia Góra – dom
Kolejka 22 – 20.04.2019r. – 16,00 – sobota – AKS Strzegom – wyjazd
Kolejka 23 – 27.03.2019r. – 16,00 – sobota – Chrobry II Głogów – dom
Kolejka 24 – 01.05.2019r. – 17,00 – środa – pauza
Kolejka 25 – 04.05.2019r. – 17,00 – sobota – BKS Bobrzanie Bolesławiec – dom
Kolejka 26 – 11.05.2019r. – 17,00 – sobota – Górnik Złotoryja – wyjazd
Kolejka 27 – 18.05.2019r. – 17,00 – sobota – Victoria Ruszów – dom
Kolejka 28 – 25.05.2019r. – 17,00 – sobota – Prochowiczanka Prochowice – wyjazd
Kolejka 29 – 01.06.2019r. – 17,00 – sobota – Sparta Rudna – dom
Kolejka 30 – 08.06.2019r. – 17,00 – sobota – Odra Ścinawa - wyjazd
Klasa A grupa 1
Kolejka 16 – 17.03.2019r. – 14,00 – niedziela – Fortuna Obora – wyjazd
Kolejka 17 – 24.03.2019r. – 14,00 – niedziela – Zadzior Buczyna – dom
Kolejka 18 – 31.03.2019r. – 14,00 – niedziela – Dragon Jaczów – wyjazd
Kolejka 19 – 07.04.2019r. – 14,00 – niedziela – Victoria parchów – wyjazd
Kolejka 20 – 14.04.2019r. – 14,00 – niedziela – Victoria Siciny – dom
Kolejka 21 – 20.04.2019r. – 14,00 – sobota – Sokół Jerzmanowa - wyjazd
Kolejka 22 – 28.04.2019 – 14,00 – niedziela – Orzeł Czerna – dom
Kolejka 23 – 01.05.2019r. – 14,00 – środa – Mieszko Ruszowice – wyjazd
Kolejka 24 – 05.05.2019r. – 14,00 – niedziela – LZS Ostaszów – dom
Kolejka 25 – 12.05.2019r. – 14,00 – niedziela – Łagoszowia Łagoszów – wyjazd
Kolejka 26 – 19.05.2019r. – 14,00 – niedziela – Korona Czernina – dom
Kolejka 27 – 26.05.2019r. – 14,00 – niedziela – pauza
Kolejka 28 – 02.06.2019r. – 14,00 – niedziela – Kalina Sobin – dom
Kolejka 29 – 09.06.2019r. – 14,00 – niedziela – Gwardia Białołęka – wyjazd
Kolejka 30 – 16.06.2019r. – 14,00 – niedziela – Górnik Lubin – wyjazd
Klasa A1 Junior Starszy – 1 Liga Okręgowa.
Skład 1 Ligi Okręgowej
1. Pogoń Góra
2. Łagoszowia Łagoszów
3. Mieszko Ruszowice
4. LZS Komorniki
5. KS Męcinka
6. Stal Chocianów
7. Albatros Jaśkowice
8. Orzeł Zagrodno
1 runda
Kolejka 1 – 06.04.2019r. – 11,00 – sobota –
Kolejka 2 – 13.04.2019r. – 11,00 – sobota –
Kolejka 3 – 27.04.2019r. – 11,00 – sobota –
Kolejka 4 – 04.05.2019r. – 11,00 – sobota –
Kolejka 5 – 11.05.2019r. – 11,00 – sobota –
Kolejka 6 – 18.05.2019r. – 11,00 – sobota –
Kolejka 7 – 25.05.2019r. – 11,00 – sobota –
2 Liga Okręgowa Trampkarz grupa 1
1. LKS Gaworzyce
2. Zawisza Serby
3. Sparta Rudna
4. Stal Chocianów
5. Zamet Przemków
1 runda – kolejka 1 – 06.04, 2 – 13.04, 3 – 20.04, 4 – 27.04, 5 – 04.05,
2 runda – kolejka 6 – 11.05, 7 – 18.05, 8 – 25.05, 9 – 01.06, 10 – 08.06.
2 liga Młodzik grupa 3
1. Chojnowianka Chojnów
2. Stal Chocianów
3. Huta Przemków
4. Zamet Przemków
5. Zagłębie I Lubin
6. Amico Lubin
7. Górnik Lubin
1 runda – kolejka 1 – 16.03, 2 – 23.03, 3 – 30.03, 4 – 06.04, 5 – 13.05, 6 – 20.05, 7 – 27.05,
2 runda – kolejka 8 – 01.05, 9 – 04.05, 10 – 11.05, 11 – 18.05, 12 – 25.05, 13 – 01.06, 14 – 08.06.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz