Zamknij
REKLAMA

Wyjeżdżasz na wakacje? Policja radzi aby mieć ze sobą ...

12:00, 03.07.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Polkowiccy policjanci przypominają, że będąc na wakacjach, w przypadku potrzeby szybkiego dotarcia do najbliższej jednostki Policji niezbędna może okazać się bezpłatna aplikacja mobilna „Moja Komenda”. Dzięki niej w łatwy i szybki sposób odnajdziemy również dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania, bądź tym, w którym się aktualnie znajdujemy.

Pierwsze dni wakacji już za nami. W tym czasie wiele osób zwiedza różne zakątki Polski. Zdarza się, że podczas wypoczynku docieramy do miejscowości, w których nigdy wcześniej nie byliśmy. W takich przypadkach możemy mieć problem z szybkim dotarciem do najbliższej jednostki Policji, bądź z bezpośrednim kontaktem z policjantami.  

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o konkretny rejon. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Wystarczy jedno kliknięcie i mamy możliwość telefonicznego połączenia z funkcjonariuszem. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

- powiedział Oficer Prasowy, st. sierż. Przemysław Rybikowski

Aplikacja zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki.

„Moja Komenda” dostępna jest na telefony z Androidem i na iOS. Usługa jest bezpłatna.

(K.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone