Zamknij
REKLAMA

Nie jest już radną, ale i tak zabiera seniorów na muzyczne wydarzenie

17:33, 06.11.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Mimo, że Izabela Szwed z początkiem września z przyczyn osobistych, zrezygnowała z mandatu radnej Miasta i Gminy Chocianów, to nie przeszkodziło jej zorganizować dla grupki chocianowskich seniorów,  wyjazdu na wielkie wydarzenie muzyczno-taneczne jakim jest "Jezioro Łabędzie" z muzyką Piotra Czajkowskiego. 

Wyjazd ów jest kolejnym z cyklu spotkań z KULTURĄ. Transport i częściowo bilety zostaną sfinansowane z diety, jaką otrzymywałam będąc radną Miasta i Gminy Chocianów. - powiedziała Izabela Szwed.

To niebywałe widowisko w wykonaniu grupy Narodowego Baletu Klasycznego z Kijowa odbędzie się już 15 listopada w Hali Widowiskowo - Sportowej w Lubinie.

Nasi drodzy SENIORZY są godni naszej UWAGI i ZAINTERESOWANIA. Poczynię starania, aby IDEA wyjazdów o charakterze kulturalnym była kontynuowana. - dodała  Izabela Szwed.

[ZT]12885[/ZT]

Jest to kolejna inicjatywa byłej już radnej. W kwietniu seniorzy z Chocianowa mieli okazje zobaczyć  spektakl „Przyjazne dusze” w Teatrze Komedia we Wrocławiu. Wtedy zainteresowanie spektaklem było tak duże, że wszystkie wolne miejsca rozeszły się błyskawicznie. Nie inaczej jest z wyjazdem na "Jezioro Łabędzie".   

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ShpiaShpia

3 2

Po co o niej pisać. Nie zasługuje na to!!! Takie osoby wcale nie powinny się pokazywać,bo wypaczają ogólne pojęcie moralności społecznej. Do Tomka niech idzie.... 09:19, 08.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone