Zamknij

2
18:45, 13.11.2018
Wczoraj w nocy nieznani sprawcy ukradli dwie aluminiowe bramki treningowe z bocznej murawy przy stadionie Stali Chocianów.
20:02, 11.11.2018
W najciekawszym meczu niedzielnym (a były tylko dwa) w Ścinawie Odra pokonała po ciekawym i emocjonującym meczu 2:1 Apis Jędrzychowice. W drugim meczu Sparta Rudna przełamała złą passe na boisku w Lubinie i rozbiła pamiętającą chyba jeszcze ostatnią dziwną porażkę na własnym boisku Stal Chocianów 4:1.
1
19:37, 03.11.2018
Trzy punkty pojechały do Prochowic na własne życzenie zawodników Stali Chocianów. Zamiast prowadzenia w pierwszej połowie 3:0, a nawet 4:0 to skończyło się i tak dobrze bo, 2:0 dla gospodarzy.
11:15, 30.10.2018
W pierwszym tygodniu września 2018 roku, odbyły się Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym klasycznym (przysiad ze sztangą, wyciskanie leżąc, martwy ciąg), gdzie Kacper Makarowski uczeń klasy II TTM Zespołu Szkół w Chocianowie, uplasował się na 2 miejscu z wynikami 190 kg -przysiad, wyciskanie-120 kg, martwy ciąg 210 kg.
1
18:51, 28.10.2018
Po raz piąty odbyły się międzynarodowe Mistrzostwa Świata w Fitness w Białymstoku, w Operze Podlaskiej. Było to jedno z największych wydarzeń sportowych w Polsce w tej dyscyplinie. W ostatnich latach startuje w tego typu zawodach około 800 zawodniczek i zawodników z ponad 60 krajów.
1
21:23, 20.10.2018
Mecz walki z obu stron. Mecz obie drużyny rozpoczęły dość ostrożnie, jednak z każda minuta to gospodarze częściej dochodzili do głosu i efektem tego była w 26 minucie ładna bramka Damiana Podziewskiego, który przerzucił piłkę nad bramkarzem gości.
1
20:04, 07.10.2018
W ostatnią sobotę września na pływalni Aquasport w Brzegu Dolnym odbyły się III Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie o Puchar Prezesa PCC Rokita S.A. pod patronatem Burmistrza Brzegu Dolnego. W zawodach wzięło udział prawie 270 uczestników reprezentujących kluby z różnych części Polski.
10:07, 27.09.2018
W miniony weekend w Ścinawce Średniej rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych, w których wystartował nasz młody zawodnik Bartłomiej Róg z Chocianowa. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo 30 min. na zawodnika + 30 sekund za każdy wykonany ruch, z obowiązkowym zapisem partii.
06:56, 17.09.2018
W piątek 14.09 na starcie XV Przejścia Kotliny Jeleniogórskiej stanęło 500 uczestników, mieli do przejścia 140-kilometrową trasa dookoła Kotliny Jeleniogórskiej. Szli przez Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Kaczawskie, Góry Izerskie, by wrócić w Karkonosze i zameldować się w Szklarskiej Porębie.
1
14:39, 26.08.2018
Kolejny raz piłkarze Stali nie znaleźli sposobu na Apis. O gospodarzach przed sezonem mówiono, że ponieśli straty kadrowe i odmłodzili skład. Jak widać zmiany te powoli wychodzą w Jędrzychowicach na dobre.
21:51, 18.08.2018
Upał, spiekota, ambicja, wola walki. Tak krótko można podsumować spotkanie w Chocianowie pomiędzy miejscową Stalą, z Orlą z Wąsosza. Pierwsza połowa należała do bardziej zdyscyplinowanych zawodników z Chocianowa, czego efektem była bramka w 16 minucie zdobyta ładnym przemyślanym i precyzyjnym strzałem w długi róg zdobyta przez Patryka Kozaka.
19:26, 02.07.2018
W pierwszą niedzielę lipca w Starachowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym ze startu wspólnego. Rywalizowano od nastolatków po seniorów.
16:18, 02.07.2018
Robert Gajewski zastąpił na stanowisku trenera czwartoligowej Stali Chocianów, Konrada Janczaka.
1
20:10, 24.06.2018
Jedna z nielicznych imprez biegowych dla najmłodszych mieszkańców Chocianowa, właśnie przeszła do historii. W sobotę 23 czerwca kilkunastu najmłodszych mieszkańców naszego miasta, zmierzyło się w 3 Biegu Małego Działkowca.
15:05, 22.06.2018
To trzecie takie przedsięwzięcie zorganizowane na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego “Nadzieja”. Kilkudziesięciu młodych uczestników pokona 200 lub nawet 400 metrów po to, by w przyjemnej i rodzinnej atmosferze rywalizować o atrakcyjne nagrody.