Zamknij
REKLAMA

Włamanie do Klubu Victoria Parchów

18:54, 22.02.2021 | K.N
REKLAMA

Nieznani sprawcy włamali się do budynku Młodzieżowego Klubu Sportowego Victoria Parchów. 
Jak udało nam się ustalić sprawcy mogli dostać się do budynku przez wyłamane okno. Złodzieje  zdemolowali wnętrze budynku, powyłamywali szafki, wyrwali ze ściany pralkę i próbowali zalać budynek.  

W piątek zauważyliśmy otwarte okno w klubie, także ślady butów na stole przy oknie i pootwierane szafki. Było to zastanawiające, jednak nic wówczas nie zginęło. Myśleliśmy, że z powodu silnych mrozów, ktoś szukał schronienia przed zimnem. Wczoraj odbywało się spotkanie treningowe oraz walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków klubu. Ostatnie osoby opuściły klub około godziny 18:00. Zostawiliśmy budynek zamknięty, sprawdziliśmy dokładnie okna mając na uwadze incydent z piątku. Jednak dzisiaj ok godziny 16:00  młodzież zauważyła otwarte na oścież okna w klubie, zarówno na parterze jak i na piętrze.  - informuje radna Anna Pichała 

Złodzieje przygotowali do wyniesienia przez okno: pralkę, lodówkę, mikrofalówkę, butlę gazową czy też piłki i torby. Ukradziono przede wszystkim sprzęt sportowy, odzież, piłki, torby, kurtki, dresy, siatki na bramki, materace gimnastyczne czy czajnik. O zajściu na terenie Młodzieżowego Klubu Sportowego Victoria Parchów została już powiadomiona Policja. 

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%