Zamknij
REKLAMA

Rozwiń firmę w Chocianowie i złóż wniosek o dofinansowanie

12:11, 22.11.2018 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Agencja Rozwoju Regionalnego „Arleg” S.A. w Legnicy wraz z partnerami ogłasza III nabór wniosków w ramach projektu „Granty na usługi doradcze dla MSP z Obszaru Legnicko-Głogowskiego”. Termin składania wniosków: od 26 listopada od godz. 8.00 do 10 grudnia br. do godz. 16.00.

Łączna kwota przeznaczona na dofinansowanie w III naborze wynosi 774 tys. zł. Zakładany poziom dofinansowania w przypadku pomocy wynosi do 85 proc. wydatków kwalifikowanych, zaś w przypadku pomocy publicznej – do 50 proc. Jeden beneficjent może złożyć tylko jeden wniosek. Wydatkami kwalifikowanymi są koszty specjalistycznych usług doradczych, świadczonych przez doradcę zewnętrznego – Instytucję Otoczenia Biznesu.

Głównym celem projektu jest wsparcie 61 MSP z Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji (LGOI), w tym MSP znajdujących się we wczesnej fazie rozwoju (do 24 miesięcy) i MSP działających w obszarze inteligentnych specjalizacji regionu. Projekt ma ułatwić skorzystanie z usług doradczych oraz wzmocnienie i ułatwienie rozwoju sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

O powierzenie grantu mogą ubiegać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które posiadają siedzibę lub co najmniej zakład lub oddział w granicach Legnicko Głogowskiego Obszaru Interwencji.

W skład Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji wchodzą gminy: miejskie w tym Gmina Chocianów. 

Realizacja grantu może trwać nie dłużej, niż 3 miesiące od dnia podpisania umowy o powierzenie grantu. W szczególnie uzasadnionych przypadkach (ze względu na specyfikę usługi) przedłużenie terminu realizacji grantu będzie ustalane indywidualnie, przy czym realizacja musi zakończyć się nie później, niż do 31 maja 2019 r.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Szczegółowe informacje o naborze wniosków dostępne są na stronie internetowej projektu: www.arleg.eu/granty

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA