Zamknij

Pracownik ochrony

Nr oferty: StPr/19/1262Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Spacerowa 99, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Monitorowanie obiektu, wypełnianie dokumentów, obchody cykliczne, kontrola ruchu osobowego na obiekcie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Clar System
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Janickiego 20/B, 60-542 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Damian Hortecki
    Numer telefonu: 660567125
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej w wymiarze 9/18 tygodniowo
    StPr/19/1282
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Bieżące utrzymanie pojazdów ciężarowych
    StPr/19/1280
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    OBSŁUGA LINII PRODUKCYJNEJ, PAKOWANIE TOWARU, DBAŁOŚĆ O CZYSTOŚĆ NA STANOWISKU PRACY
    StPr/19/1297
    data rozpoczęcia pracy od 16.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Dbanie o jakość produktu i utrzymanie czystości na stanowisku pracy, dokładanie ciasta ma wytłaczarkę oraz kontrolowanie ilości posypki w aparatach dozujących i ilość NAOH, transport ciasta z ciastown
    StPr/19/1298
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019

    Prowadzenie zajęć j. angielskiego z dziećmi w kategorii wiekowej 3-6 lat
    StPr/19/1299
    wynagrodzenie od od 667,68 PLN

    praca w dziale rehabilitacji, praca w Chocianowie
    StPr/19/2015
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Monitorowanie obiektu, wypełnianie dokumentów, obchody cykliczne, kontrola ruchu osobowego na obiekcie.
    StPr/19/1262
    data rozpoczęcia pracy od 09.09.2019

    Zakres obowiązków wynikający z przepisów prawa oświatowego
    StPr/19/1264
    wynagrodzenie od od 2 782 PLN

    Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w dziećmi w wieku przedszkolnym
    StPr/19/1265
    wynagrodzenie od od 579 PLN

    WYKŁADANIE TOWARU, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA DZIAŁU MIĘSNEGO, DBANIE O PORZĄDEK NA SALI SPRZEDAŻY
    StPr/19/1249
    data rozpoczęcia pracy od 06.09.2019
    wynagrodzenie od od 2 350 PLN