Zamknij

Nauczyciel języka angielskiego

Nr oferty: StPr/19/1265Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Środkowa 3A, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w dziećmi w wieku przedszkolnym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.125
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 5
Data rozpoczęcia: 16.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 579 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • umiejętność prowadzenia zajęć grupowych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W CHOCIANOWIE
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Środkowa 3A, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
        Osoba do kontaktu: Iwona Siuda
        Numer telefonu: 767538747
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: -
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej w wymiarze 9/18 tygodniowo
        StPr/19/1282
        data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        Bieżące utrzymanie pojazdów ciężarowych
        StPr/19/1280
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        OBSŁUGA LINII PRODUKCYJNEJ, PAKOWANIE TOWARU, DBAŁOŚĆ O CZYSTOŚĆ NA STANOWISKU PRACY
        StPr/19/1297
        data rozpoczęcia pracy od 16.10.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Dbanie o jakość produktu i utrzymanie czystości na stanowisku pracy, dokładanie ciasta ma wytłaczarkę oraz kontrolowanie ilości posypki w aparatach dozujących i ilość NAOH, transport ciasta z ciastown
        StPr/19/1298
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019

        Prowadzenie zajęć j. angielskiego z dziećmi w kategorii wiekowej 3-6 lat
        StPr/19/1299
        wynagrodzenie od od 667,68 PLN

        praca w dziale rehabilitacji, praca w Chocianowie
        StPr/19/2015
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        Monitorowanie obiektu, wypełnianie dokumentów, obchody cykliczne, kontrola ruchu osobowego na obiekcie.
        StPr/19/1262
        data rozpoczęcia pracy od 09.09.2019

        Zakres obowiązków wynikający z przepisów prawa oświatowego
        StPr/19/1264
        wynagrodzenie od od 2 782 PLN

        Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w dziećmi w wieku przedszkolnym
        StPr/19/1265
        wynagrodzenie od od 579 PLN

        WYKŁADANIE TOWARU, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA DZIAŁU MIĘSNEGO, DBANIE O PORZĄDEK NA SALI SPRZEDAŻY
        StPr/19/1249
        data rozpoczęcia pracy od 06.09.2019
        wynagrodzenie od od 2 350 PLN