Zamknij

KASJER - SPRZEDAWCA

Nr oferty: StPr/19/1390Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bohaterów Wojska Polskiego 68, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: WYKŁADANIE TOWARU, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA DZIAŁU MIĘSNEGO, DBANIE O PORZĄDEK NA SALI SPRZEDAŻY
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 07.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 350 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: DINO POLSKA S.A.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: MONIKA MIEDZIŃSKA
    Numer telefonu: 785-297-120
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, inny
    Nauka języka angielskiego w grupach przedszkolnych
    StPr/19/1445
    data rozpoczęcia pracy od 04.11.2019
    wynagrodzenie od od 493,2 PLN

    realizacja bieżących zadań administracyjno-finansowych wynikających z bieżących potrzeb biura
    StPr/19/1434
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Prowadzenie zajęć j. angielskiego z dziećmi w kategorii wiekowej 3-6 lat
    StPr/19/1413
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2019
    wynagrodzenie od od 667,68 PLN

    Prace związane z wycinką drzew i przycinaniem gałęzi Praca przy obróbce drewna Przygotowywanie drewna do sprzedaży
    StPr/19/1395
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Prace związane z obsługą maszyn do obróbki drzew Praca przy obróbce drewna Przygotowywanie drewna do sprzedaży
    StPr/19/1396

    Obsługa stron internetowych oraz portali aukcyjnych. Utworzenie kont na platformach sprzedażowych i wprowadzanie produktów do sprzedaży (Empik, E-mag, Etsy, Ceneo itp). Nadzór nad prawidłowym funkcjo
    StPr/19/1397
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    Zamawianie surowców do produkcji, współpraca z dostawcami, Nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem kompletacji zamówień w magazynie, Nadzór nad prawidłowym załadunkiem i wysyłką towarów do K
    StPr/19/1398

    Prowadzenie pełnej księgowości.
    StPr/19/1380
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019
    wynagrodzenie od od 750 PLN

    Monitorowanie obiektu, wypełnianie dokumentów, obchody cykliczne, kontrola ruchu osobowego na obiekcie.
    StPr/19/1382
    data rozpoczęcia pracy od 07.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    WYKŁADANIE TOWARU, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA DZIAŁU MIĘSNEGO, DBANIE O PORZĄDEK NA SALI SPRZEDAŻY
    StPr/19/1390
    wynagrodzenie od od 2 350 PLN