Zamknij

Specjalista do spraw rozwoju stron internetowych

Nr oferty: StPr/19/1531Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: T.Kościuszki 25, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Obsługa stron internetowych oraz portali aukcyjnych. Utworzenie kont na platformach sprzedażowych i wprowadzanie produktów do sprzedaży (Empik, E-mag, Etsy, Ceneo itp). Nadzór nad prawidłowym funkcjo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane osoby niepełnosprawne. Nie wymagamy doświadczenia. Szukamy osób chętnych do nauki i otwartych na nowe możliwości.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Feniks sp.zo.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: T.Kościuszki 25, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu: Elwira Drozd
    Numer telefonu: 725499029
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Prowadzenie zajęć j. angielskiego z dziećmi w kategorii wiekowej 3-6 lat
    StPr/19/1594
    data rozpoczęcia pracy od 12.11.2019
    wynagrodzenie od od 667,68 PLN

    WYKŁADANIE TOWARU, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, OBSŁUGA DZIAŁU MIĘSNEGO, DBANIE O PORZĄDEK NA SALI SPRZEDAŻY
    StPr/19/1520
    data rozpoczęcia pracy od 05.11.2019
    wynagrodzenie od od 2 350 PLN

    Prowadzenie pełnej księgowości.
    StPr/19/1522
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019
    wynagrodzenie od od 750 PLN

    Prace związane z wycinką drzew i przycinaniem gałęzi Praca przy obróbce drewna Przygotowywanie drewna do sprzedaży
    StPr/19/1529
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Prace związane z obsługą maszyn do obróbki drzew Praca przy obróbce drewna Przygotowywanie drewna do sprzedaży
    StPr/19/1530

    Obsługa stron internetowych oraz portali aukcyjnych. Utworzenie kont na platformach sprzedażowych i wprowadzanie produktów do sprzedaży (Empik, E-mag, Etsy, Ceneo itp). Nadzór nad prawidłowym funkcjo
    StPr/19/1531
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    Zamawianie surowców do produkcji, współpraca z dostawcami, Nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem kompletacji zamówień w magazynie, Nadzór nad prawidłowym załadunkiem i wysyłką towarów do K
    StPr/19/1532

    realizacja bieżących zadań administracyjno-finansowych wynikających z bieżących potrzeb biura
    StPr/19/1533
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    prace administracyjno- biurowe, księgowanie faktur
    StPr/19/1534
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w dziećmi w wieku przedszkolnym
    StPr/19/1499
    data rozpoczęcia pracy od 28.10.2019
    wynagrodzenie od od 579 PLN