Zamknij

Monter instalacji elektrycznych

Nr oferty: StPr/20/0689Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Duninów, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: - Mierzenie parametrów instalacji, urządzeń i sieci elektrycznych na podstawie schematów pomiarowych, - Wykonywanie połączeń elementów elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych, - Montowanie układów elektrycznych na podstawie schematów ideowych i montażowych, - Wykonywanie instalacji elektrycznych, linii napowietrznych i kablowych na podstawie dokumentacji technicznej, - Instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej, - Wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
System wynagradzania: Akordowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : - doświadczenie na stanowisku pracy przy wykonywaniu instalacji elektrycznych (roboty kablowe, oświetleniowe) oraz przy montażu urządzeń SN i nn napięcia – staż pracy min. 1 rok. - świadectwo kwalifikacyjne do wykonywania pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie: montażu i obsługi instalacji elektrycznych.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Joanna Piotrowska
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Paderewskiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowiec
    Osoba do kontaktu: Dariusz Szuster
    Numer telefonu: 606-318-597
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Prowadzenie zajęć z logopedii w przedszkolu
    StPr/20/0798
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
    wynagrodzenie od od 670 PLN

    Prowadzenie zajęć w przedszkolu z dziećmi z autyzmem
    StPr/20/0794
    wynagrodzenie od od 2 948 PLN

    ZABEZPIECZENIE DZIAŁALNOŚCI ZASADNICZEJ. MIEJSCE UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ W DUNINOWIE, DBANIE O STAN TECHNICZY POJAZDU.
    StPr/20/0748
    data rozpoczęcia pracy od 10.08.2020
    wynagrodzenie od od 2 778 PLN

    Aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego,kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych, kredytowych i ubezpieczeniowych,sprzedaż produktów bankowych,analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,realizacja założonych planów sprzedażowych,realizację transakcji kasowych zlecanych przez klientów, rozliczanie kasy,zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi klientów,prowadzenie ewidencji realizowanych operacji w odpowiednich systemach informatycznych.
    StPr/20/0723
    data rozpoczęcia pracy od 20.07.2020
    wynagrodzenie od 2 600 - 4 500 PLN

    - Wykonywanie robót malarskich zgodnie z wiedzą budowlaną i warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót, - Określanie zakresu i kolejności wykonania robót malarskich, - Przygotowywanie podłoża oraz materiałów do robót malarskich, - Wykonywanie powłok malarskich różnymi technikami zgodnie z warunkami technicznymi wykonania i odbioru, - Wykonywanie prac wykończeniowych po malowaniu, - Wykonywanie napisów, szyldów i ornamentów, - Wykonywanie konserwacji, napraw i renowacji powłok malarskich, - W przypadku wystąpienia okresowego braku frontu pracy w posiadanym zawodzie, wykonywać doraźne prace wchodzące w zakres robotnika budowlanego.
    StPr/20/0688
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2020
    wynagrodzenie od od 23 PLN

    - Mierzenie parametrów instalacji, urządzeń i sieci elektrycznych na podstawie schematów pomiarowych, - Wykonywanie połączeń elementów elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych, - Montowanie układów elektrycznych na podstawie schematów ideowych i montażowych, - Wykonywanie instalacji elektrycznych, linii napowietrznych i kablowych na podstawie dokumentacji technicznej, - Instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych na podstawie dokumentacji technicznej, - Wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego.
    StPr/20/0689
    wynagrodzenie od od 25 PLN

    - Wykonywanie robót murarskich zgodnie z wiedzą budowlaną, obowiązującymi normami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót - Wykonywanie zapraw murarskich, tynkarskich i mieszanek betonowych - Wykonywanie murowanych konstrukcji budowlanych - Wykonywanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych. - Wykonywanie remontów i rozbiórki murowanych konstrukcji budowlanych - Wykonywanie napraw tynków wewnętrznych i zewnętrznych
    StPr/20/0690
    wynagrodzenie od od 24 PLN

    Posługiwanie się dokumentacją techniczną instalacji wody zimnej, ciepłej wody użytkowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, gazowej oraz wentylacji i klimatyzacji oraz normami i instrukcjami w zakresie wykonywanych zadań zawodowych oraz sporządzanie szkiców roboczych - Wykorzystywanie norm i instrukcji. - Wyznaczanie trasy przewodów instalacji sanitarnych oraz miejsca montażu uzbrojenia. - Wykonywanie bruzd i otworów w przegrodach budowlanych. - Dobieranie elementów instalacji sanitarnych do określonych prac monterskich. - Dobieranie, użytkowanie i konserwacja narzędzi, sprzętu oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych. - Montowanie elementów instalacji wody zimnej, ciepłej wody użytkowej, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, gazowej oraz wentylacji i klimatyzacji.
    StPr/20/0691

    Organizowanie, użytkowanie i likwidacja stanowiska pracy dla robót budowlanych i czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż.i ochrony środowiska. - Przeprowadzanie prac pomocniczych przy stawianiu różnego typu rusztowań i pomostów. -Przeprowadzanie prac przy wykonaniu wykopów. - Przeprowadzanie prac przy wykonaniu szalunków. - Prace rozładunkowe i załadunkowe. - Transport przy użyciu ręcznych środków transportu do transportu poziomego, jak: taczki, wózki. - Obsługa ręcznych urządzeń do transportu pionowego, jak: wciągarki ręczne, zblocza jedno i wielokrążkowe. - Prace przygotowawcze - mieszanie zaprawy murarskiej, tynkarskiej oraz innych zapraw budowlanych, farb, rozpuszczalników, rozgrzewanie lepiku. - Prace pomocnicze przy pracach budowlanych.
    StPr/20/0692
    wynagrodzenie od od 19 PLN

    1. Organizowanie, użytkowanie i likwidacja stanowiska pracy i czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż.i ochrony środowiska. 2. Rozróżnianie i dobieranie materiałów budowlanych oraz składowania i transportowania ich na stanowisko pracy. 3. Posługiwanie się dokumentacją techniczną, normami, katalogami i instrukcjami w zakresie wykonywanych zadań zawodowych oraz sporządzania szkiców roboczych. 4. Wykonywanie robót zgodnie z wiedzą budowlaną, obowiązującymi normami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót. 5. Wykonywanie pomiarów w zakresie robót okładzinowych. 6. Dobieranie i przygotowywanie materiałów budowlanych. 7. Dobieranie, użytkowanie i konserwowanie narzędzi, urządzeń i sprzętu. 8. Przygotowywanie zapraw, mieszanek betonowych oraz materiałów pomocniczych.
    StPr/20/0693