Zamknij

Fizjoterapeuta - masażysta

Nr oferty: StPr/20/1120Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 3 Maja 2, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie różnego rodzaju masaży – w zależności od stanu zdrowia pacjenta. Jego zadaniem jest złagodzenie dolegliwości bólowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu
    • kurs masażu sportowego i leczniczego
    • Kurs masażu I i II stopnia z nowoczesną fizjoterapią, terapią tkanek miękkich i masażem orientalnym, biomasażem i terapią poprawy kondycji fizycznej.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CENTRUM DIAGNOSTYCZNO TERAPEUTYCZNE MEDICUS SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Leśna 8, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie
      Osoba do kontaktu: NATALIA STEC
      Numer telefonu: 767282626
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Pakowanie produktu gotowego
      StPr/20/1143
      data rozpoczęcia pracy od 22.10.2020
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      Wykonywanie różnego rodzaju masaży – w zależności od stanu zdrowia pacjenta. Jego zadaniem jest złagodzenie dolegliwości bólowych.
      StPr/20/1120
      data rozpoczęcia pracy od 12.10.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN