Zamknij

Pracownik produkcyjny

Nr oferty: StPr/21/1075Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Głogowska 12, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: obsługa linii wypiekowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 06.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie zawdowoe 1 ROK- wymóg konieczny
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: RAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kościuszki 12, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 532 086 778, 881 946 703
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Pracownik na stanowisku fryzjer męski / barber
    StPr/21/1160
    data rozpoczęcia pracy od 20.09.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Zabezpieczenie pożarowe Składu, nadzór nad sprzętem pożarniczym. Zmiana od 8.00 do 8.00 dnia następnego (24 godziny)
    StPr/21/1161
    data rozpoczęcia pracy od 11.10.2021

    Zabezpieczenie pożarowe Składu, nadzór nad sprzętem pożarniczym. Zmiana od 8.00 do 8.00 dnia następnego (24 godziny).
    StPr/21/1162

    Kierowca międzynarodowy pojazdu ciężarowego powyzej 12 ton.
    StPr/21/1128
    data rozpoczęcia pracy od 13.09.2021
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    obsługa linii wypiekowej
    StPr/21/1075
    data rozpoczęcia pracy od 06.09.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 200 PLN

    obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, pomoc przy realizacji zamówień, pomoc przy przygotowywaniu potraw, utrzymywanie miejsca pracy w czystości
    StPr/21/1081
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    dostarczanie zamówień na wynos
    StPr/21/1082

    – obsługa pieca piekarniczego; – użytkowanie maszyn i linii do produkcji wyrobów piekarniczych, zgodnie z ich przeznaczeniem; – ustawianie maszyn i urządzeń;
    StPr/21/1084

    Wykonywanie prac koparko-ładowarką, wymiana, remont sieci i przyłączy wodociągowo-kanalizacyjnych, usuwanie awarii na ww. sieciach wraz z przygotowaniem miejsca pracy m.in. wykopy ręczne, porządkowanie terenu po prowadzonych pracach ziemnych, czyszczenie sieci kanalizacyjnych, studni kanalizacyjnych oraz pomp na przepompowniach ścieków, okresowe płukanie sieci wodociągowych wg zleceń przełożonego, wykonywanie przeglądów, napraw i wymian hydrantów p.poż.
    StPr/21/1043
    data rozpoczęcia pracy od 02.09.2021
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    Transport i montaż mebli
    StPr/21/1055