Zamknij

Operator pieca piekarniczego

Nr oferty: StPr/21/1084Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Głogowska 12, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: – obsługa pieca piekarniczego; – użytkowanie maszyn i linii do produkcji wyrobów piekarniczych, zgodnie z ich przeznaczeniem; – ustawianie maszyn i urządzeń;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 06.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Komputer - obsługa komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Azymut Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sikorskiego 20, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie
      Osoba do kontaktu: Magdalena Kulesza
      Numer telefonu: 790590123
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Pracownik na stanowisku fryzjer męski / barber
      StPr/21/1160
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Zabezpieczenie pożarowe Składu, nadzór nad sprzętem pożarniczym. Zmiana od 8.00 do 8.00 dnia następnego (24 godziny)
      StPr/21/1161
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2021

      Zabezpieczenie pożarowe Składu, nadzór nad sprzętem pożarniczym. Zmiana od 8.00 do 8.00 dnia następnego (24 godziny).
      StPr/21/1162

      Kierowca międzynarodowy pojazdu ciężarowego powyzej 12 ton.
      StPr/21/1128
      data rozpoczęcia pracy od 13.09.2021
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      obsługa linii wypiekowej
      StPr/21/1075
      data rozpoczęcia pracy od 06.09.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 200 PLN

      obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, pomoc przy realizacji zamówień, pomoc przy przygotowywaniu potraw, utrzymywanie miejsca pracy w czystości
      StPr/21/1081
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      dostarczanie zamówień na wynos
      StPr/21/1082

      – obsługa pieca piekarniczego; – użytkowanie maszyn i linii do produkcji wyrobów piekarniczych, zgodnie z ich przeznaczeniem; – ustawianie maszyn i urządzeń;
      StPr/21/1084

      Wykonywanie prac koparko-ładowarką, wymiana, remont sieci i przyłączy wodociągowo-kanalizacyjnych, usuwanie awarii na ww. sieciach wraz z przygotowaniem miejsca pracy m.in. wykopy ręczne, porządkowanie terenu po prowadzonych pracach ziemnych, czyszczenie sieci kanalizacyjnych, studni kanalizacyjnych oraz pomp na przepompowniach ścieków, okresowe płukanie sieci wodociągowych wg zleceń przełożonego, wykonywanie przeglądów, napraw i wymian hydrantów p.poż.
      StPr/21/1043
      data rozpoczęcia pracy od 02.09.2021
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      Transport i montaż mebli
      StPr/21/1055