Zamknij

Barman

Nr oferty: StPr/21/1267Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Odrodzenia 2, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, pomoc przy realizacji zamówień, pomoc przy przygotowywaniu potraw, utrzymywanie miejsca pracy w czystości
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: KLAUDIA DYMAŁA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Odrodzenia 2, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu: KLAUDIA DYMAŁA
    Numer telefonu: 739 417 077, 579 121 055
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, PODANIE
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    obsługa linii wypiekowej
    StPr/21/1262
    data rozpoczęcia pracy od 13.10.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 200 PLN

    obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, pomoc przy realizacji zamówień, pomoc przy przygotowywaniu potraw, utrzymywanie miejsca pracy w czystości
    StPr/21/1267
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    dostarczanie zamówień na wynos
    StPr/21/1268

    – obsługa pieca piekarniczego; – użytkowanie maszyn i linii do produkcji wyrobów piekarniczych, zgodnie z ich przeznaczeniem; – ustawianie maszyn i urządzeń;
    StPr/21/1270
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Konserwacja i remonty sieci wodociągowe i kanalizacyjne oraz urządzeń w obiektach związanych z produkcją i poborem wody oraz odprowadzaniem ścieków. Do obowiązków montera należy: wymiana, remont sieci i przyłączy wod-kan, usuwanie awarii na ww. sieciach wraz z przygotowaniem miejsca pracy, wymiana, naprawa armatury i urządzeń wod.- kanal. Okresowae płukanie sieci wod. według zleceń przełożonego, udział w budowie sieci i przyłączy wod.- kanal. oraz wykonywaniu innych prac zleconych, wykonywanie przeglądów, napraw i wymian hydrantów p.poż.
    StPr/21/1247
    data rozpoczęcia pracy od 12.10.2021

    Przeprowadzanie inwentaryzacji (spisów z natury) mienia ruchomego i środków trwałych w zmiennych warunkach atmosferycznych (magazyny nieogrzewane). Planowanie, sporządzanie harmonogramów przeprowadzania spisów z natury, rozliczanie oraz sporządzanie wymaganych dokumentów zgodnie z przepisami. Praca przy komputerze.
    StPr/21/1232
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2021
    wynagrodzenie od od 2 878 PLN

    Wypełnianie i rozliczanie dokumentów kierowcy. ZABEZPIECZENIE DZIAŁALNOŚCI ZASADNICZEJ SKŁADU W ZAKRESIE TRANSPORTU NA TERENIE RP. MIEJSCE PRACY SKŁAD DUNINÓW.
    StPr/21/1231
    wynagrodzenie od od 2 647 PLN

    Przewóz destylatu rolniczego Pilnowanie załadunku/rozładunku Kierowanie samochodem ciężarowym i dowóz towaru pod wskazany adres w 90% w okolicy bez dalekich wyjazdów Przygotowanie samochodu ciężarowego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania Planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowanie tras alternatywnych Praca zgodnie z przepisami pracy z przestrzeganiem regulacji prawnych Dbałość o powierzone mienie Dyspozycyjność, punktualność, organizacja pracy
    StPr/21/1178
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    Prowadzenie sprzedaży na platformach internetowych. Wystawianie i optymalizowanie aukcji. Obsługa Klientów Internetowych. Wystawianie dokumentów sprzedażowych. Prowadzenie Social-Media. Raportowanie do przełożonych.
    StPr/21/1194
    data rozpoczęcia pracy od 27.09.2021
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Pracownik na stanowisku fryzjer męski / barber
    StPr/21/1160
    data rozpoczęcia pracy od 20.09.2021