Zamknij

NAUCZYCIEL LOGOPEDA

Nr oferty: StPr/19/0820Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wesoła 16, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć logopedycznych z uczniami w szkole podstawowej w wymiarze 16/20 tygodniowo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.4
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 16
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • przygotowanie pedagogiczne
    • Ukończenie Studiów Podyplomowych - logopedia ogólna
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Szkoła Podstawowa w Chocianowie
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wesoła 16, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
      Osoba do kontaktu: Hanna Buganik-Wachowiak
      Numer telefonu: 768185171 w. 112
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Bieżące utrzymanie pojazdów ciężarowych
      StPr/19/0882
      data rozpoczęcia pracy od 08.07.2019
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Prowadzenie samochodu ciężarowego
      StPr/19/0879
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      wynikający z przepisów prawa
      StPr/19/0862
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
      wynagrodzenie od od 1 269 PLN

      nauczanie języka angielskiego w oddziałach przedszkolnych
      StPr/19/0863
      wynagrodzenie od od 528,75 PLN

      udzielanie pomocy psychologicznej uczniom i rodzicom uczniów
      StPr/19/0854
      wynagrodzenie od od 2 538 PLN

      StPr/19/0855

      Ochrona obiektu przemysłowego, praca na portierni
      StPr/19/0840
      data rozpoczęcia pracy od 02.07.2019
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      Nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej w wymiarze 9/18 tygodniowo
      StPr/19/0819
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      prowadzenie zajęć logopedycznych z uczniami w szkole podstawowej w wymiarze 16/20 tygodniowo
      StPr/19/0820
      wynagrodzenie od od 1 800 PLN

      zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym z pływalni
      StPr/19/0805
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN