Zamknij
REKLAMA

PrestaShop update - dbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich Klientów

09:00, 03.06.2022 | materiał partnera

PrestaShop jako jedna z najpopularniejszych platform typu Open Source jest nieustannie rozwijana. W związku z tym, co chwilę pojawiają się kolejne aktualizacje. Pamiętasz o tym, ale gdzieś w pędzie obowiązków, myśląc o tym, że przecież sklep działa bez najmniejszego zarzutu, to spieszyć się nie ma po co? Pamiętaj jednak, że to absolutnie tak nie działa. PrestaShop update, czyli utrzymanie sklepu w najnowszej dostępnej na rynku wersji, to kwestia gwarancji bezpieczeństwa danych Twoich Klientów. Jednak nie tylko. Musisz wiedzieć, że aktualizacja sklepu wpływa też na ograniczenie porzuceń koszyków, które mogą być wynikiem nieoczekiwanego błędu strony.

PrestaShop upadte - jak samodzielnie zaktualizować program?

Program PrestaShop udostępnia bezpłatny moduł, który odgrywając rolę asystenta aktualizacji, przeprowadzi Cię przez ten proces. Możesz więc zrobić to samodzielnie. Pamiętaj jednak, że masz tam wszystkie dane swoich Klientów. Co więcej, sklep jest Twoim źródłem dochodów, masz zatrudnionych pracowników i zamówienia w realizacji. Wszystko więc musi przebiec bez najmniejszych problemów. Dlatego na rynku pojawiają się usługi firm, które specjalizują się w tej konkretnej platformie. Jedną z nich jest bez wątpienia PrestaGuru. Ekipa zdolnych programistów oferuje Ci PrestaShop update od wersji 1.4.x. Co znajduje się w pakiecie? Między innymi:

  • backup sklepu obejmujący zarówno pliki, jak i bazę
  • instalację nowego sklepu w najnowszej wersji
  • przeniesienie danych ze starego serwera do nowego sklepu
  • przeniesienie sklepu na Twój serwer
  • uruchomienie sklepu w najnowszej wersji

Dlaczego warto skorzystać z usług specjalistów?

Tak jak wspomnieliśmy, PrestaShop umożliwia swoim Klientom możliwość darmowej aktualizacji wersji oprogramowania. Jednak, jeśli nie masz w tym doświadczenia, zdecydowanie lepiej jest skorzystać z usług specjalistów. PrestaShop update będzie zarówno bezpieczniejszy, jak i szybszy w takiej sytuacji. Korzystając z tej darmowej możliwości, musisz bowiem pamiętać, że aktualizacja dotyczy wyłącznie systemu. Nie obejmuje ona zainstalowanych dodatkowych wtyczek i nie uwzględnia wprowadzonych modyfikacji. Czy Twoja sytuacja wygląda tak, że jedynie korzystasz z oprogramowania, cieszysz się, kiedy działa, a kod programistyczny jest magią - dosłownie i w przenośni? Wybierz odpowiednią dla siebie usługę na stronie PrestaGusru. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz niezależnie od tego, czy korzystasz z PrestaShop 1.7.x; 1.6.x; 1.5.x czy 1.4.x.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%