Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:10, 20.12.2018
Mały, miejski ogród często stanowi wyzwanie dla jego właścicieli. Nie docenimy potencjału tego atrakcyjnego miejsca, kierujemy się schematami i urządzamy miejsce podobne do innych, często mało funkcjonalne, albo takie, które nie odpowiada naszym wymaganiom. Jak zaaranżować mały ogród w mieście - zdradzamy w artykule.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
15:17, 23.10.2018
Zapewnienie właściwych warunków we wnętrzu obiektu mieszkalnego czy użytkowego, a także niskich kosztów jego użytkowania, wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań, które, nawet jeśli nieco podniosą koszt inwestycji, po pewnym czasie się zwrócą, a następnie pozwolą na znaczne oszczędności. W naszym klimacie przez wiele miesięcy w roku szczególne znacznie ma zagadnienie ograniczania wszelkich możliwych strat ciepła. Dotyczyć to musi także wentylacji.
12:17, 11.10.2018
Olejek, odżywka, serum, suplementacja – to jedne z najczęściej wymienianych "wspomagaczy", ułatwiających kobietom uzyskanie zjawiskowego spojrzenia za sprawą zadbanych rzęs. Jednak o spektakularne efekty wcale nie tak łatwo, jak zapowiadają producenci. Zanim nasze rzęsy będą na tyle długie, że zaczną stukać w okulary, potrzeba czasu i cierpliwości. Czy warto czekać, aż krótkie włoski, ledwo pokrywające brzegi powiek zamienią się w podkręcone rzęsy, przyciągające wzrok? Oczywiście, że tak! Poniżej zamieszczamy kilka pomysłów na pielęgnację, która szybko zaowocuje.
10:04, 08.10.2018
Zamiłowanie do książek objawia się na wiele sposobów. Jedni uwielbiają zapach grubych, wiekowych tomów, inni wolą nowości, kupione zaraz po premierze. To, co łączy moli książkowych nie ogranicza się jednak wyłącznie do czytania. Reprezentacyjny regał z pięknie wyeksponowanymi dziełami jest symbolem, wyrażającym szacunek do dobrej książki. Poniżej prezentujemy kilka odsłon dekoracji, które z prostej półki uczynią niepowtarzalną wystawę.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
14:30, 06.09.2018
Nasz rynek pracy wprost zalany został przybyszami ze wschodu, którzy dla wielu pracodawców okazują się najlepszym sposobem na zredukowanie braków kadrowych. Z ich zatrudnianiem wiąże się jednak szereg formalności, które, choć coraz jaśniejsze, nie zawsze są dla każdego dość oczywiste, niekiedy w dodatku dochodzi do prób omijania niektórych krepujących przepisów. Przyjrzyjmy się więc temu zagadnieniu bliżej.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
14:17, 03.09.2018
Z każdym kolejnym rokiem coraz większa liczba przedsiębiorców orientuje się, że bez dodatkowych inwestycji w kształt i skuteczność strony internetowej nie tylko przestajemy być atrakcyjni dla klientów, ale także tracimy tych, których już udało się nam pozyskać. Żaden internauta nie będzie dziś przeklikiwał serwisów, które nie apelują do jego poczucia estetyki, stawiają na toporny układ elementów lub nie wyskakują w pierwszej dziesiątce wyników Google. Oto kilka najnowszych sposobów na zatrzymanie wirtualnych konsumentów przy sobie.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
10:22, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone