Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:28, 15.02.2019
Niedrożność rur to problem regularnie spotykany w domach, zazwyczaj w łazience i kuchni. Dotkliwość tej sytuacji jest szczególnie dotkliwa przez resztki jedzenia i tłuszcz gromadzący się w zlewie. Rury zapełniają się najczęściej na długich poziomach kanalizacyjnych, gdzie spadki są małe lub nie ma ich wcale. Często również problemem jest za duża odległość zlewu od poziomu kanalizacyjnego. Takie sytuacje zdarzają się przeważnie w blokach.
09:23, 23.01.2019
Początkujący dziennikarze marzą o satysfakcjonującej pracy w mediach, która pomoże im spełnić ich zawodowe ambicje i zapewni atrakcyjne wynagrodzenie. Warto zastanowić się, w jaki sposób osoba bez doświadczenia może szybko zdobyć odpowiednią posadę.
09:19, 23.01.2019
Publiczne placówki edukacyjne dają nauczycielom ograniczone możliwości zarobkowe, ale osoby z wykształceniem nauczycielskim nie muszą się realizować jedynie podczas pracy w szkole. Warto pomyśleć o dodatkowym źródle utrzymania, stawiając na korepetycje.
09:16, 23.01.2019
Wielu młodych ludzi marzy o zawodzie dziennikarza, ale często pojawia się także obawa przed ryzykiem nieznalezienia pracy. Zupełnie niepotrzebnie. W rzeczywistości przyszły dziennikarz może szybko i w łatwy sposób zyskać doświadczenie, które pomoże mu w zdobyciu upragnionego etatu.
09:13, 23.01.2019
Współczesny rynek pracy jest otwarty na specjalistów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na danym stanowisku. Ta zasada obejmuje również projektantów. Osoby zawodowo zajmujące się architekturą wnętrz mogą liczyć na wiele intratnych propozycji.
09:11, 23.01.2019
Współczesny rynek pracy jest przyjazny dla osób preferujących pracę w domowym zaciszu. Możliwość zdalnego wykonywania obowiązków zawodowych wiąże się nie tylko z wygodą – taka forma zatrudnienia może być doskonałym rozwiązaniem pod względem finansowym.
13:10, 20.12.2018
Mały, miejski ogród często stanowi wyzwanie dla jego właścicieli. Nie docenimy potencjału tego atrakcyjnego miejsca, kierujemy się schematami i urządzamy miejsce podobne do innych, często mało funkcjonalne, albo takie, które nie odpowiada naszym wymaganiom. Jak zaaranżować mały ogród w mieście - zdradzamy w artykule.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
15:17, 23.10.2018
Zapewnienie właściwych warunków we wnętrzu obiektu mieszkalnego czy użytkowego, a także niskich kosztów jego użytkowania, wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań, które, nawet jeśli nieco podniosą koszt inwestycji, po pewnym czasie się zwrócą, a następnie pozwolą na znaczne oszczędności. W naszym klimacie przez wiele miesięcy w roku szczególne znacznie ma zagadnienie ograniczania wszelkich możliwych strat ciepła. Dotyczyć to musi także wentylacji.
12:17, 11.10.2018
Olejek, odżywka, serum, suplementacja – to jedne z najczęściej wymienianych "wspomagaczy", ułatwiających kobietom uzyskanie zjawiskowego spojrzenia za sprawą zadbanych rzęs. Jednak o spektakularne efekty wcale nie tak łatwo, jak zapowiadają producenci. Zanim nasze rzęsy będą na tyle długie, że zaczną stukać w okulary, potrzeba czasu i cierpliwości. Czy warto czekać, aż krótkie włoski, ledwo pokrywające brzegi powiek zamienią się w podkręcone rzęsy, przyciągające wzrok? Oczywiście, że tak! Poniżej zamieszczamy kilka pomysłów na pielęgnację, która szybko zaowocuje.
10:04, 08.10.2018
Zamiłowanie do książek objawia się na wiele sposobów. Jedni uwielbiają zapach grubych, wiekowych tomów, inni wolą nowości, kupione zaraz po premierze. To, co łączy moli książkowych nie ogranicza się jednak wyłącznie do czytania. Reprezentacyjny regał z pięknie wyeksponowanymi dziełami jest symbolem, wyrażającym szacunek do dobrej książki. Poniżej prezentujemy kilka odsłon dekoracji, które z prostej półki uczynią niepowtarzalną wystawę.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
14:30, 06.09.2018
Nasz rynek pracy wprost zalany został przybyszami ze wschodu, którzy dla wielu pracodawców okazują się najlepszym sposobem na zredukowanie braków kadrowych. Z ich zatrudnianiem wiąże się jednak szereg formalności, które, choć coraz jaśniejsze, nie zawsze są dla każdego dość oczywiste, niekiedy w dodatku dochodzi do prób omijania niektórych krepujących przepisów. Przyjrzyjmy się więc temu zagadnieniu bliżej.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone