Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
07:33, 07.07.2020
Ze względu na koronawirusa, turystyka w Polsce na pewno będzie zyskiwać na popularności wśród mieszkańców naszego kraju. Z tego powodu takie miasta, jak Karpacz, mogą liczyć na wielu odwiedzających. Sporo osób bowiem deklaruje, że ma w planach odwiedzić miejsca, które nie tylko nie znajdują się za granicą, ale także nie są tak przepełnione, jak Zakopane czy jego popularne okolice. Czemu jednak warto wybrać właśnie Karpacz oraz noclegi w pensjonacie Leśny Dwór? Odpowiedzi znajdziecie poniżej!
07:36, 09.06.2020
Twoje wymarzone wakacje to kilkudniowy rejs po jeziorze z rodziną lub przyjaciółmi? Na wodzie czujesz się wolny i czas przestaje się dla Ciebie liczyć? Wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Wybierz się nad najdłuższe jezioro w Polsce i żegluj bez końca.
20:18, 21.05.2020
Przelot samolotem budzi wiele emocji u podróżujących. Z jednej strony jest fascynująca, z drugiej – to duży stres. Jesteśmy tak przejęci zbliżającym się lotem, że nie myślimy o innej kwestii, jaką jest bezpieczne dotarcie na lotnisko.
12:36, 15.05.2020
Wodne ogrzewanie podłogowe było do niedawna jednym z najbardziej popularnych opcji. Jednak właściciele domów coraz częściej decydują się na jego elektryczny odpowiednik. Czy rzeczywiście jest to dobra alternatywa?
08:36, 07.05.2020
Jesteś w zawodzie od wielu lat. Swojego fachu uczysz się pewnie całe życie, doskonaląc techniki rzeźbienia ludwikowskich nóg do stolików kawowych czy ucząc się nowych metod konserwacji drewna.  Zauważasz jednak, że z biegiem lat klientów ubywa, a nie wydaje się możliwe, aby wszyscy zaopatrywali się tylko w sieciowych sklepach meblarskich w fornirowe zamienniki. Czy to moment, by zacząć się reklamować?
15:25, 27.04.2020
Rozmawiamy dziś na temat domków letniskowych z panem Przemysławem Balcewiczem - dyrektorem wiodącej firmy zajmującej się architekturą drewnianą Eko Architektura.
11:53, 22.03.2020
Odpowiednio dobrana kołdra ma znaczący wpływ na jakość i wygodę snu. Nie powinna ona bowiem dodatkowo przegrzewać w trakcie upalnych letnich nocy, ani powodować nieprzyjemny dyskomfort podczas zimniejszych miesięcy. Doskonałym rozwiązaniem okaże się więc kołdra 4 pory roku, która zapewnia doskonałą izolację zarówno w okresie wiosenno-letnim, jak i jesienno-zimowym. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w tego typu kołdrę?
10:04, 06.02.2020
Wybierając się w daleką podróż samochodem warto pamiętać o tym, aby naładować akumulator przed wyjazdem. Uchroni to nas przed niespodziewaną awarią samochodu. Warto także zabrać ze sobą kluczyki zapasowe. Każdemu kierowcy zdarza się czasami zatrzasnąć kluczyki w aucie lub zgubić podczas zakupów lub spaceru. Jeśli jednak rozładował nam się akumulator lub zostawiliśmy kluczyki w aucie warto wezwać pomoc drogową- specjaliści szybko i skutecznie pomogą nam w problemie.
09:56, 06.02.2020
Zbudowałeś dom i przyszedł czas na urządzenie kuchni? Meble czekają do montażu, ale co ze sprzętem AGD? Piekarnik, lodówka, okap i zmywarka to podstawowy sprzęt AGD, który powinien znaleźć się w każdej kuchni. Piekarnik to tak naprawdę serce każdej kuchni, zatem warto zastanowić się na tym jaki będzie dla nas najlepszy.
00:00, 20.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
08:08, 09.12.2019
Jeśli prowadzisz własny biznes, a Twoimi głównymi klientami są inne przedsiębiorstwa, na pewno wiesz, jak trudny bywa proces sprzedażowy. Przede wszystkim taka relacja wymaga wiele wysiłku, aby zachęcić drugą stronę do zakupu. Osób decyzyjnych jest więcej niż w przypadku pojedynczego klienta, dlatego często trzeba wymyślać coraz to nowe strategie. I wtedy do akcji wkracza B2B! Jeśli zastanawiasz się, o czym mowa i jak może Ci to pomóc, zapraszamy do lektury!
12:27, 31.10.2019
W dzisiejszych czasach dysponujemy wieloma narzędziami do sprzątania - jednym z dominujących jest odkurzacz. Podobnie jak inne sprzęty również odkurzacz można “podrasować”. W jaki sposób? Wpływ na funkcjonalność i parametry odkurzacza mają m.in. akcesoria. Które z nich warto kupić, aby sprzątało się lepiej? Zapraszamy do lektury!
12:12, 15.05.2019
Wakacje i sezon urlopowy tuż tuż. Tylko patrzeć jak wyjedziemy na wyczekiwany tyle miesięcy urlop. Z czym kojarzą nam się urlop i wakacje? Oczywiście z wolnym czasem, ze wspólnym z rodziną spędzaniem czasu, ale przede wszystkim ze słońcem. My Polacy szczególnie kochamy słońce z prostego powodu – nie mamy go w ciągu roku zbyt wiele. Należy jednak pamiętać, żeby ze słońca korzystać z umiarem i mądrze, a przede wszystkim odpowiednio przygotować się do kąpieli słonecznych.
14:20, 11.04.2019
Pracownia projektowa czy biuro projektowe to miejsce, gdzie powstają projekty budowlane domów, hal, urzędów, przedszkoli i wielu innych budynków. To tutaj pracuje architekt, który odpowiedzialny jest za stronę wizualną projektu oraz inżynier budownictwa, który projektuje konstrukcję budynku.
1
13:57, 11.04.2019
Koparka to jedna z maszyn najczęściej używanych na placach budowy. Dlatego, gdy tylko rozpoczyna się sezon, firmy budowlane szukają profesjonalnego transportu swoich maszyn. Kluczowy jest czas przewozu, zabezpieczenie ładunku oraz holowniki, przystosowane do transportu maszyn budowlanych.
REKLAMA