Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:12, 15.05.2019
Wakacje i sezon urlopowy tuż tuż. Tylko patrzeć jak wyjedziemy na wyczekiwany tyle miesięcy urlop. Z czym kojarzą nam się urlop i wakacje? Oczywiście z wolnym czasem, ze wspólnym z rodziną spędzaniem czasu, ale przede wszystkim ze słońcem. My Polacy szczególnie kochamy słońce z prostego powodu – nie mamy go w ciągu roku zbyt wiele. Należy jednak pamiętać, żeby ze słońca korzystać z umiarem i mądrze, a przede wszystkim odpowiednio przygotować się do kąpieli słonecznych.
14:20, 11.04.2019
Pracownia projektowa czy biuro projektowe to miejsce, gdzie powstają projekty budowlane domów, hal, urzędów, przedszkoli i wielu innych budynków. To tutaj pracuje architekt, który odpowiedzialny jest za stronę wizualną projektu oraz inżynier budownictwa, który projektuje konstrukcję budynku.
1
13:57, 11.04.2019
Koparka to jedna z maszyn najczęściej używanych na placach budowy. Dlatego, gdy tylko rozpoczyna się sezon, firmy budowlane szukają profesjonalnego transportu swoich maszyn. Kluczowy jest czas przewozu, zabezpieczenie ładunku oraz holowniki, przystosowane do transportu maszyn budowlanych.
11:44, 10.04.2019
Zbliża się maj, a więc rozpoczyna się nie tylko sezon weselny, ale przede wszystkim okres komunijny. Oznacza to, że Twoje dziecko przygotowuje się do przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Dla Ciebie zapowiada to bardzo dużo przygotowań, które są przede wszystkim dość kosztowne i pracochłonne. Musisz wziąć pod uwagę wiele aspektów, żeby o niczym nie zapomnieć. Nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę, żeby nie musieć później zmagać się z kryzysem. To jeden z najważniejszych dni w życiu Twojego dziecka i bardzo podniosła, wzruszająca chwila, więc bądź dobrej myśli i przeczytaj, o jakich sprawach najczęściej zapominają rodzice dziecka komunijnego!
15:28, 15.02.2019
Niedrożność rur to problem regularnie spotykany w domach, zazwyczaj w łazience i kuchni. Dotkliwość tej sytuacji jest szczególnie dotkliwa przez resztki jedzenia i tłuszcz gromadzący się w zlewie. Rury zapełniają się najczęściej na długich poziomach kanalizacyjnych, gdzie spadki są małe lub nie ma ich wcale. Często również problemem jest za duża odległość zlewu od poziomu kanalizacyjnego. Takie sytuacje zdarzają się przeważnie w blokach.
09:23, 23.01.2019
Początkujący dziennikarze marzą o satysfakcjonującej pracy w mediach, która pomoże im spełnić ich zawodowe ambicje i zapewni atrakcyjne wynagrodzenie. Warto zastanowić się, w jaki sposób osoba bez doświadczenia może szybko zdobyć odpowiednią posadę.
09:19, 23.01.2019
Publiczne placówki edukacyjne dają nauczycielom ograniczone możliwości zarobkowe, ale osoby z wykształceniem nauczycielskim nie muszą się realizować jedynie podczas pracy w szkole. Warto pomyśleć o dodatkowym źródle utrzymania, stawiając na korepetycje.
09:16, 23.01.2019
Wielu młodych ludzi marzy o zawodzie dziennikarza, ale często pojawia się także obawa przed ryzykiem nieznalezienia pracy. Zupełnie niepotrzebnie. W rzeczywistości przyszły dziennikarz może szybko i w łatwy sposób zyskać doświadczenie, które pomoże mu w zdobyciu upragnionego etatu.
09:13, 23.01.2019
Współczesny rynek pracy jest otwarty na specjalistów, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na danym stanowisku. Ta zasada obejmuje również projektantów. Osoby zawodowo zajmujące się architekturą wnętrz mogą liczyć na wiele intratnych propozycji.
09:11, 23.01.2019
Współczesny rynek pracy jest przyjazny dla osób preferujących pracę w domowym zaciszu. Możliwość zdalnego wykonywania obowiązków zawodowych wiąże się nie tylko z wygodą – taka forma zatrudnienia może być doskonałym rozwiązaniem pod względem finansowym.
REKLAMA
13:10, 20.12.2018
Mały, miejski ogród często stanowi wyzwanie dla jego właścicieli. Nie docenimy potencjału tego atrakcyjnego miejsca, kierujemy się schematami i urządzamy miejsce podobne do innych, często mało funkcjonalne, albo takie, które nie odpowiada naszym wymaganiom. Jak zaaranżować mały ogród w mieście - zdradzamy w artykule.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
15:17, 23.10.2018
Zapewnienie właściwych warunków we wnętrzu obiektu mieszkalnego czy użytkowego, a także niskich kosztów jego użytkowania, wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań, które, nawet jeśli nieco podniosą koszt inwestycji, po pewnym czasie się zwrócą, a następnie pozwolą na znaczne oszczędności. W naszym klimacie przez wiele miesięcy w roku szczególne znacznie ma zagadnienie ograniczania wszelkich możliwych strat ciepła. Dotyczyć to musi także wentylacji.
12:17, 11.10.2018
Olejek, odżywka, serum, suplementacja – to jedne z najczęściej wymienianych "wspomagaczy", ułatwiających kobietom uzyskanie zjawiskowego spojrzenia za sprawą zadbanych rzęs. Jednak o spektakularne efekty wcale nie tak łatwo, jak zapowiadają producenci. Zanim nasze rzęsy będą na tyle długie, że zaczną stukać w okulary, potrzeba czasu i cierpliwości. Czy warto czekać, aż krótkie włoski, ledwo pokrywające brzegi powiek zamienią się w podkręcone rzęsy, przyciągające wzrok? Oczywiście, że tak! Poniżej zamieszczamy kilka pomysłów na pielęgnację, która szybko zaowocuje.
REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone