Zamknij
REKLAMA

Zbliża się LATO – zadbaj o swoją opaleniznę.

12:12, 15.05.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Wakacje i sezon urlopowy tuż tuż. Tylko patrzeć jak wyjedziemy na wyczekiwany tyle miesięcy urlop. Z czym kojarzą nam się urlop i wakacje? Oczywiście z wolnym czasem, ze wspólnym z rodziną spędzaniem czasu, ale przede wszystkim ze słońcem. My Polacy szczególnie kochamy słońce z prostego powodu – nie mamy go w ciągu roku zbyt wiele. Należy jednak pamiętać, żeby ze słońca korzystać z umiarem i mądrze, a przede wszystkim odpowiednio przygotować się do kąpieli słonecznych.

W przygotowaniu skóry do słońca i do opalania może nam pomóc suplement diety marki OLIMP Beta-SOLAR. Zawiera on w swoim składzie aż 3 formuły. Jedna z nich to Antiox-protect skin Blend czyli antyoksydanty, które występują w postaci beta-karotenu, zielonej herbaty, witaminy E, selenu i manganu. Druga formuła to Pro Tan Blend – miedź zawarta w Beta-Solar pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji Twojej skóry. Ostatnia z formuł tego suplementu to Beauty skin Blend, a konkretnie Witamina C i cynk, będące składnikami pomagają utrzymać dobrą kondycję skóry. Połączenie tych wszystkich składników i regularne ich stosowanie odpowiednio wcześniej przed urlopem i wakacjami sprawi, że Twoja skóra nie dozna szoku spowodowanego nagłym wyjściem na słońce. Beta Solar można, a nawet powinno stosować się także w przypadku korzystania z solarium.

https://www.odzywki-olimp.pl/olimp-beta-solar-30-kap-p-3576.html

Suplementy diety takie jak Beta-Solar, które są przede wszystkim oparte na Beta Karotenie, które wspomagają opalanie są bezpieczne i mogą być bez problemu stosowane przez osoby dorosłe w każdym wieku. Ważne jest żeby tego typu preparat spożywać systematycznie przez dłuży okres, gdyż zbyt krótkie zażywanie nie przyniesie spodziewanego efektu. 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA