Zamknij
REKLAMA

Drewniane domki letniskowe - najlepszy wybór na lata

15:25, 27.04.2020 | materiały partnera

Rozmawiamy dziś na temat domków letniskowych z panem Przemysławem Balcewiczem - dyrektorem wiodącej firmy zajmującej się architekturą drewnianą Eko Architektura.

Jaki materiał jest najbardziej poszukiwany przez klientów planujących zakup domku letniskowego?

Na początku chcę podkreślić, że coraz więcej osób rozważa zakup takiego domku. Pragną mieć miejsce, w którym mogą odpocząć i naładować akumulatory z dala od miejskiego zgiełku. Najpopularniejszym materiałem od wielu lat jest drewno. Wynika to z wielu jego zalet, ale też drewno najbardziej kojarzy się ze spokojem, naturalnością i ekologią, które są najważniejsze dla naszych klientów. Drewniane domki letniskowe pozwalają nawiązać bliższą łączność z naturą.

Jakie są najważniejsze zalety drewna?

Odpowiednio zaimpregnowane i wysuszone przed obróbką drewno to materiał bardzo trwały i wytrzymały. Drewniany domek zostanie z nami i będzie nam służył bardzo długo. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie z pracą w drewnie więc zamawiając domek letniskowy u nas, możemy być pewni, że jego jakość będzie najwyższa.
Drewno zapewnia nam również najlepsze warunki zdrowotne.

Potrafi w naturalny sposób utrzymywać optymalny poziom wilgotności powietrza. Usuwa nadmiar wilgoci, jednocześnie zapobiega wysuszeniu, przez co dba o nasze drogi oddechowe.

Jest bardzo korzystne dla alergików. Po pierwsze drewno nie wywołuje uczuleń, po drugie w domkach drewnianych unosi się znacznie mniej kurzu. Wynika to z elektrostatyczności drewna. To duży plus również przy utrzymywaniu czystości wnętrza.

Każdy, kto miał przyjemność przebywać w drewnianym domu, na pewno pamięta piękny zapach. Olejki eteryczne wydzielane przez drewno, nie tylko są przyjemne, ale dobrze działają na nasze drogi oddechowe oraz uspokajająco na układ nerwowy.

Drewniane domy również są energooszczędne i ekonomiczne, co jest ważnym aspektem dla każdego.

Czy zakup własnego domku letniskowego z drewna wiąże się z długim oczekiwaniem?

Wręcz przeciwnie. Możemy zagwarantować bardzo atrakcyjne terminy wykonania. Gotowe projekty, dostępne na naszej stronie możemy zrealizować  nawet w czasie 2-3 tygodni od momentu przyjęcia zamówienia.

Jeśli klientowi zależy na indywidualnym projekcie, będzie cieszył się swoim domkiem letniskowym już po sześciu tygodniach. Wystarczy przynieść odręczny rysunek wymarzonego domku, a nasi architekci zajmą się resztą. Można również zmodyfikować jeden z gotowych projektów. Mamy wieloletnie doświadczenie w ich tworzeniu, wciąż rozwijamy nasze umiejętności i trzymamy rękę na pulsie jeśli chodzi o najnowsze trendy. Niezależnie od potrzeb klienta zaprojektujemy domek klasyczny, nowoczesny, ponadczasowy czy w dowolnym wybranym stylu.

Używana przez nas nowoczesna technologia pozwala zmontować gotowy domek nawet w ciągu jednego dnia. Można wykonać to własnoręcznie ponieważ przypomina to budowę z klocków lego. Poradzą sobie nawet dwie osoby. Szczególnie, że razem z elementami dostarczamy bardzo przejrzystą instrukcję krok po kroku. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to aby złożyć całość od razu po dostarczeniu. W przeciwnym razie drewno może zamoknąć lub nadmiernie wyschnąć. W innym przypadku należy dobrze osłonić je przed wilgocią, słońcem i wiatrem.

Klienci zainteresowani zakupem domku letniskowego martwią się często wysokim kosztem. Czy drewniane domki letniskowe to duży wydatek?

W EKO Architektura gwarantujemy najniższą cenę na rynku. Naszą ofertę dostosowujemy na bieżąco do realiów rynkowych. Nawet jeśli nasz klient znajdzie lepszą, bardziej ekonomiczną propozycję wykonania swojego projektu, wystarczy, że prześle ją do nas, a my raz jeszcze podejdziemy do naszego kosztorysu.

Najniższa cena nie oznacza oczywiście kompromisów jeśli chodzi o jakość. W EKO Architektura standardem jest jakość PREMIUM. Przywiązujemy wagę do każdego szczegółu – drzwi, okien, dodatków, materiałów uszczelniających. Używamy najlepszego drewna oraz narzędzi do jego obróbki.

Wybierając domek letniskowy drewniany i projektując go z naszą firmą można liczyć na:

  • wieloletnie doświadczenie
  • profesjonalną obsługę
  • szybką realizację
  • najatrakcyjniejszą na rynku cenę
  • najwyższą jakość

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: https://domkiekoarchitektura.pl/Produkty/domki-ogrodwe-i-altany

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%