Zamknij
REKLAMA

Radny Piotr Piech podsumowuje swoją czteroletnią kadencję

19:00, 14.10.2018 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Koniec kadencji Rady Miejskiej w Chocianowie, to u niektórych radnych czas podsumowań oraz rozliczeń swojej samorządowej działalności. Ostatnio na swoim Facebooku, radny Piotr Piech opublikował obszerne sprawozdanie z czteroletniej działalności w Radzie Miejskiej. W 20 punktach radny zawarł osiągnięcia, które zrealizował na rzecz miasta oraz okręgu z którego został wybrany.

Dla mnie poinformowanie mieszkańców o moich działaniach w radzie miejskiej, to rzecz naturalna, to oni mnie wybrali i mi zaufali, a ja ich reprezentowałem. Uczciwym jest, że w okresie końca kadencji powinienem rozliczyć się z wyborcami z moich czteroletnich działań.
Realia pokazały, że nie wszystko udało się zrealizować, ale wytrwała praca pozwoliła, że zrobiłem więcej, niż planowałem. - Powiedział Piotr Piech  

Na pierwszym miejscu radny chwali się remontem drogi wewnętrznej przy ulicy Wesołej oraz naprawie wielu ubytków w asfalcie, co przyczyniło się do bezpieczeństwa mieszkańców ul. Wesołej. Do osiągnięć drogowych, Piech dopisał jeszcze nowy chodnik do Przedszkola Miejskiego i  wzdłuż Szkoły Podstawowej, aż do pobliskiego marketu. 
 
Z podsumowania czteroletniej kadencji Piecha możemy też wyczytać, że radny był pomysłodawcą pierwszego w Chocianowie budżetu obywatelskiego, dzięki temu mieszkańcy mieli wpływ na projekty realizowane przez gminę. 

W podsumowaniu Piecha nie zabrakło wielu rekreacyjnych i kulturalnych akcentów, takich jak reaktywacja i organizacja "Biegu Małego/ Młodego Działkowca", inicjatywa turnieju szachowego w ramach "Dni Jagody", a samego święta Chocianowa rozłożenie na 2 dni.  

Piotr Piech chwali się transparentnością posiedzeń Rady Miejskiej, bo jak napisał, to dzięki jego działaniom każda sesja od 2016 roku jest nagrywana, a przez to mieszkańcy mogą ocenić pracę rajców. Do sukcesów radnego należy wpisać "I Bazarek Sąsiedzki" przy ul. Wesołej, którego był inicjatorem, pomysłodawcą oraz organizatorem. 

Radny wylicza również czteroletnie działania w Radzie Miejskiej, które przyczyniły się do zrealizowania wielu ważnych projektów, takich jak: Budowa Przedszkola Integracyjnego w Chocianowie oraz drogi dojazdowej, budowa małej przyszkolnej pływalni Delfinek, Modernizacja i przebudowa stołówki w Szkole Podstawowej w Chocianowie.

Na kolejną kadencję, radny Piotr Piech zapowiada dalszą, ciężką pracę na rzecz swojego okręgu, całego miasta oraz gminy Chocianów. 

[ZT]12276[/ZT]

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Joan Joan

6 6

Gościu masz mój głos 19:42, 14.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EnoEno

6 3

Piechu ty nic nie zrobileś to wszystko zrobiła 70+. Chodniki, parkingi to nasza babunia zrobiła a ty synu sobie zasługi przypisujesz czyjes! Jak możesz tak się chwalić chłopcze !!! Masz mój glos ! 21:15, 14.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WybiurcaWybiurca

1 3

Szanowna Pani H. Łysiakk. Na PREZYDENTA 70+ 03:38, 15.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA