Zamknij
REKLAMA

Kolejne zniszczone banery wyborcze Romana Kowalskiego

12:01, 16.10.2018 | K.N
Skomentuj facebook.com/RomanKowalskiMiGChocianow/
REKLAMA

Zniszczono już trzy banery wyborcze kandydata na burmistrza Chocianowa, Romana Kowalskiego.  Zaczęło się od zdewastowania plakatu w Chocianowcu, następnie ktoś zamazał plakat w Chocianowie a ostatniej nocy w Brunowie, czerwoną farbą został oblany plakat z programem wyborczym Kowalskiego.

 

Bilbord przygotowany był do wożenia na przyczepie i żadne zniszczenie go, nie spowoduje zmiany planów. Już niedługo ten bilbord i tak wyjedzie na drogi naszej gminy, pokazując wszystkim mieszkańcom jak duży strach wzbudza moja kandydatura u konkurencji. - napisał na swoim Faceboku Roman Kowalski 

Roman Kowalski poinformował, że teren na którym mobilny plakat stacjonował w Brunowie jest monitorowany i gdy tylko materiał z monitoringu zostanie zgrany, to natychmiast zostanie przekazany policji celem zgłoszenia przestępstwa.

Czy niektórzy tylko w ten sposób potrafią prowadzić kampanię? Brak argumentów i bezsilność konkurencji? Czy to może strach przed kontrkandydatem? - pyta Roman Kowalski 


Warto przypomnieć, że w czasie trwania kampanii wyborczej materiały wyborcze zawierające oznaczenia komitetu wyborczego podlegają ochronie prawnej. Ich zrywanie, zamalowywanie, niszczenie podlega sankcjom karnym. Niszczenie materiałów wyborczych jest wykroczeniem, za które grozi kara grzywny do 5 tys. zł. Jeśli zniszczenia przekraczają kwotę  250 zł to zgodnie z art. 67 § 1 Kodeksu Wykroczeń czyn taki podlega karze aresztu lub grzywny.

facebook.com/RomanKowalskiMiGChocianow/

[ALERT]1539684435496[/ALERT]

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

o jeju o jeju

7 1

o jeju o jeju 12:19, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Lolek Lolek

13 2

To raczej nie strach przed kandydatem, tylko pokaz sprzeciwu dla startu w wyborach tego kandydata 12:34, 16.10.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TosiaTosia

1 1

Lolek idź do Bolka 13:46, 16.10.2018


REKLAMA
0%